Menu

Aplikace LogMeIn Rescue pro vzdálený přístup bude předinstalována na všech zařízeních HTC

Společnost LogMeIn oznámila partnerství s HTC, v jehož rámci bude výrobce předinstalovávat aplikaci Rescue na všechny své chytré telefony a tablety s Androidem. Pomocí kombinace apletu na zařízeních HTC a celosvětově dostupných call center bude zákazníkům k dispozici vzdálená podpora, umožňující operátorovi převzetí kontroly nad přístrojem a spuštění různých testů. Z důvodu ochrany soukromí a dat bude připojení možné pouze ze serverů zákaznické péče a to jen během aktivního hovoru s operátorem.

LogMeIn Rescue

LogMeIn Rescue

Jakmile se technik připojí k zařízení, bude moci spustit vzdálenou diagnostiku, provádět nastavení a vzdáleně ovládat telefon či tablet.

LogMeIn Rescue

LogMeIn Rescue

Tato služba bude k dispozici ze kteréhokoli místa na světě, pokud budete mít datové připojení, ale v oznámení není žádná zmínka o tom, jaká bude její cena. Pokud hodlá HTC udržovat tuto formu podpory souběžně se stávající telefonickou podporou bez dalších poplatků, pak není pochyb o tom, že zejména laičtí uživatelé  budou tento způsob řešení v případě problémů využívat.

Vzdálená podpora přináší zjednodušení jak pro firmu, která vyřeší řadu banálních problémů tzv. “na dálku,” tak i pro uživatele, který nemusí hledat a chodit do kamenné prodejny či servisu. 

Aplikaci Rescue + Mobile for Android je také možné stáhnout z Android Marketu.

Rescue + Mobile for Android
LogMeIn, Inc.
Verze7.0.404 (28. 10. 2011)
Velikost555 kB
1.5+Zdarma

Jaký je váš názor na tento přístup? Uvítali byste, aby se technik mohl připojit na dálku k vašemu telefonu a pomohl vám s vyřešením problému?

Zdroj: Android Police a LogMeIn.

 

Komentáře

SKooDA

SKooDA

20.3.2012 22:29

Nepochybuji o tom, že bude vše zdarma a plně aktivováno, pokud možno bez jakékoliv možnosti deaktivace. Je to totiž podle mě nejlepši způsob, jak se HTC může dostat mezi ostatní velké bratry.

Michal

Michal

20.3.2012 23:46

No právě jsem nahodil Romku(romeOS) do htc eva 3d a aplikaci tam mám :D jen když na ní kliknu tak se nic nestane :D Takže je tam asi k ničemu :D

Thomas

Thomas

21.3.2012 14:28

K ničemu není. Je to jen utilita umožňující se připojit vzdáleně k tobě. Obráceně to nejde, proto to zdánlivě nic nedělá.

RSS (komentáře k článku)