Menu

Aplikace Googlu budou chytřejší, pomůže akvizice Timeful

Společnost Google se snaží svým uživatelům přinášet stále nové možnosti a funkce, které uživatelům Androidu usnadní život. S dalšími vylepšeními má pomoci poslední nákup aplikace Timeful a týmu, který za ní stojí. Timeful představuje šikovného pomocníka s plánováním času – obsahuje kalendář i list úkolů, hlavní zbraní je ale přizpůsobování se a učení od uživatelů, díky čemuž je pak aplikace Timeful schopná efektivně naplánovat uživateli čas. Aplikace je sice dostupná pouze pro iOS, ale díky tomu, že ji Google i s týmem odkoupil, se podobných funkcí dočkáme i na Androidu. Google se nechal slyšet, že se tým stojící za Timeful zaměří na vylepšení aplikace Kalendář a Inbox, nových funkcí se ale mohou dočkat i další aplikace od Googlu. Timeful prozatím setrvává v App store a o jejím konci se nemluví, tým se ale nyní soustředí na projekty pod vedením Googlu. Jsme sami zvědaví, jak se integrace funkcí z Timeful promítne do aplikací od Googlu.

Aplikace Google Inbox

aplikace-gmail-5-3-inbox

zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

uni

uni

5.5.2015 15:15

No nevím, co si myslet o společnosti, která v roce 2015 přidá jako novinku do kalendáře měsíční náhled a stále neumí tak prostou věc, jako náhled konkrétního dne pod ním. Ještě neumí ani chodit a už vymýšlejí “umělou inteligenci”.
Ještě že se celá ta jejich sláva dá použít jen jako prostředník k synchronizaci do jiné aplikace a vlastně ani pro to není nepostradatelná….

baron

baron

5.5.2015 16:10

fuknce pro jeden den kterou popisuješ je zbytečná, obsahuje jiotiž funkce “plán” která se přímo přispusobí zobrazení aktivit bud zacelý den, nebo pokud je prázdný tak ukáže až následující, je to lepší jelikož následně tím preskakuješ prázdné dny

uni

uni

5.5.2015 16:13

baron: Nic nikam nepřeskakuješ, prostě ťukneš na ten a pod ním se ti vypíše agenda (scrollovací)m píchneš na jiný den, koukáš na jiný den, vše z měsíčního pohledu “náhled konkrétního dne pod ním”. To co umí iOS kalendář roky, tak jako jakýkoli jiný kvalitní.

baron

baron

5.5.2015 18:57

tak tadypak musíš tuknout vždy na měsíc abys přepl den, mě teda tohle totálně netrápí, radši bych změnil jiné věci

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

5.5.2015 19:38

Ano, cituji „Společnost Google se snaží svým uživatelům přinášet stále nové možnosti a funkce ….” Ale za jakou cenu?! Já automaticky vše mimo Google Mapy vždy odinstalovávám a deaktivuji a telefon či tablet jede svižně jako hodinky bez zbytečného vytížení a běhu aplikací v pozadí (není k tomu třeba root atp.). ;)

Stepaan

Stepaan

5.5.2015 20:40

Odinstalovat a deaktivovat jsou dvě různé věci. Systémové aplikace bez rootu odinstalovat nejdou, nebo se snad pletu?

baron

baron

5.5.2015 20:47

nepleteš, ale ve výsledku je to same, prostě nefungují, jen tam leží

Uni

Uni

5.5.2015 21:05

Tak PIM je na tolik komplexní věc, že univerzální pravda není, o to větší překvapená je arogance Google. A nevidím jediný důvod, proč na svém 2560px displeji mám koukat na jakýsi primitivní seznámek, když to jde značně ergonomičtěji.

RSS (komentáře k článku)