Android + vodafone + sms + poslat = úspora

Vodafone-LTE-Logo

Smartphony válcují starou dobrou mobilní klasiku. Jsou chytré, jsou hezké, jsou in. Navíc jsou vlastně skoro pořád online a díky tomu můžou dělat zadarmo spoustu věcí, které se na normálních mobilech platí. Jak si ale vedou v naprosto základní funkci? Umí vůbec poslat SMS? iPhone za konkurentem od Google jasně nestíhá.
Poslat SMS zadarmo ze smartphonů jde úplně jednoduše. Člověk si platí datový tarif a za to má připojení k internetu. Stáhne si aplikaci, přes kterou posílá esemesky skrz internetové brány a nic neplatí.

Bez peněz do iPhonu nelez

iPhony od Applu nabízí například aplikaci Levné SMS. ta umožňuje posílat esemesky už od 99 haléřů. Kromě toho existují ještě aplikace SMS zdarma a české SMS zdarma. Ty posílají skrz klasické internetové brány a měly by být zdarma, spousta uživatelů si však stěžuje, že zprávy buďto nedorazí vůbec, nebo s nepřiměřeným zpožděním.

Android jede

Proti tomu na smartphony s Androidem si můžete stáhnout třeba Free SMS Sender. Ten umožňuje posílat esemesky zadarmo do všech sítí. Postupně navíc mají přibývat i SMS brány v zahraničí. Už teď si můžete vybrat, která brána se vám na kterou esemesku nejvíc hodí a podle toho posílat, jak chcete. Navíc jak tomu u Androidních aplikací bývá, autor Free SMS Senderu na jeho zlepšování tvrdě maká a rychle ho vylepšuje.
Univerzální řešení pro ty, kteří se k chytrému telefonu ještě nepropracovali, nabízí Vodafone. Sms poslat umí. Mms poslat umí. Jeho webové rozhraní bude vždycky důvěryhodné. Ostatní operátoři esemesky přes net posílají samozřejmě také, jenže s mnohem větším omezením.

Komerční článek

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)