Menu

Android RoadShow 2013 – hlasování je v plném proudu

Velikonoční víkend je v plném proudu a podobně je na tom i hlasování, ve kterých městech se uskuteční oblíbená akce Android RoadShow 2013. Už vás hlasovalo více než 2000 a to nás samozřejmě těší. Chcete, aby akce dorazila zrovna do vašeho města? Pak rozhodně neváhejte a dejte svůj hlas městu, které máte rádi, v němž třeba zrovna vy žijete. Náš pohled je neutrální, vše máte v rukou vy, naši čtenáři! Co je vlastně Android RoadShow?

logo

Především jde o setkání Android fanoušků! Kde jinde navíc dostanete šanci si osahat nejžhavější novinky, dozvíte se nové informace a můžete si nechat poradit? Jedině na této akci. Můžete se setkat i s výrobce vašich oblíbených Androidů, zažijete spoustu zábavy, můžete vyhrát skvělé ceny a ještě se seznámíte s redakcí SvetAndroida.cz! Hlasujte na www.androidroadshow.cz a dejte hlas svému městu! Že neuhodnete, které město je právě v tuto chvíli na prvním místě?

 

 

Komentáře

meffisto

meffisto

30.3.2013 14:01

máte chybu v odkazu na http://www.androidroadshow.cz

Karel.drda@

Karel Drda 0

30.3.2013 14:11

Díky za upozornění, opraveno.

W0lf

w0lf 0

31.3.2013 21:35

Kdy bude konec hlasování? Pardubice se drží moc pěkně a bylo by super, kdyby RoadShow letos byla tu. Snad to vyjde.

Helik

24.4.2013 7:01

Proc to znovu nezaktualizujete? uz se pomalicku blizi finish a mohli by jeste hlasovat ti novi co o tom nevi :) a mohlo by to zamichat s poradim a byt napinavejsi. Brno je vysmate to vede na plne care. Snad se v Brne vsichni sejdeme :)

RSS (komentáře k článku)