Aplikace YouTube dostává update přinášející material design

youtube app

I další aplikace od Googlu se dočkala updatu, jenž ji přetvoří podle posledních trendů “material designu”. Kromě zcela nového uživatelského prostředí, které lépe zapadá do interfacu Android 5.0 Lollipop přináší aktualizace i vylepšení při vyhledávání. Konkrétně přibylo několik filtrů, které vám usnadní práci. Přepracovaná je i ikonka YouTube v menu.

Youtube material 1

Pokud vám aktualizace s pořadovým číslem 6.0.11 zatím nedorazila, můžete si ji stáhnout zde. V telefonu vám zabere 11 MB prostoru. Sideload skrze neoficiální kanály provádíte vždy na své vlastní nebezpečí.

Youtube material

Podle ohlasů na internetu aktualizace bohužel nepřinesla tolik chtěné přehrávání na pozadí. Stále tak při poslouchání hudby z YouTube musíte mít otevřenou samotnou aplikaci a nemůžete dělat nic jiného. Po tom, co jsme aplikaci nainstalovali, můžeme toto tvrzení potvrdit. I kvůli tomuto faktu je mobilní verze mezi některými uživateli poměrně neoblíbená.

Zdroj: Phandroid

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)