Xiaomi slaví 5. výročí, 31. března představí nové produkty

Xiaomi+(1)

Čínská společnost Xiaomi včera představila nový model z rodiny chytrých televizí (Mi TV 2), ale vypadá to, že smršť nových zařízení se teprve chystá. Ke konci března totiž slaví společnost své 5. výročí a podle všeho bychom se měli dočkat nových produktů. Xiaomi již letos představilo vlajkový model Mi Note (Pro) a nástupce levnějšího modelu Redmi. Jak jsme vás informovali dnes ráno, na internetu kolují také informace o chystaném telefonu s označením Xiaomi Ferrari. Právě tento telefon by tedy mohl být oficiálně představen. A jaké další zařízení? Už delší dobu se proslýchá, že by Xiaomi mělo vstoupit také do vod chytrých hodinek a představit zařízení (pravděpodobně) s názvem Mi Watch. O parametrech nových hodinek od Xiaomi prozatím můžeme pouze spekulovat.

5. výročí společnosti Xiaomi přinese nové produkty

xiaomi-výročí

Představení nových produktů vypukne 31. března, tedy příští úterý. Čínská společnost se za 5 let své existence dokázala vyšplhat až mezi největší výrobce mobilních telefonů na světě, což je jistě úctyhodný výkon za tak krátkou dobu.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)