Menu

Čekáte na Xiaomi Redmi Note 5? Jen tak se tohoto telefonu nedočkáte

Xiaomi Redmi Note 4 je jeden z nejprodávanějších telefonů nejen u nás. Nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. Nějakou dobu už je ale na trhu a lidé očekávali, že se brzy objeví nástupce. Jenže jak se nyní ukázalo, tak je možné, že se Redmi Note 5 ani nechystá. A to z jednoduchého důvodu, nástupce čtvrté generace řady Redmi Note už měl být představen na začátku prosince.

Redmi Note 5 nebude, místo něj máme Redmi 5 Plus

Nové řady Redmi 5 jsme se dočkali 7. prosince, kdy se představily dvě různé verze. A právě Plus model by měl být nástupcem řady Redmi Note. To alespoň tvrdí super moderátor společnosti Xiaomi na jejich oficiálním fóru. A to přímo v připnutém příspěvku ohledně Redmi 5.

V textu přímo píše, že Redmi Note 5 nebude a plně je nahrazuje Redmi 5. Stále se ale nejedná o oficiální stanovisko společnosti, proto tyto informace berte s rezervou. Nicméně na druhou stranu to dává smysl.

Redmi 5 Plus má displej o velikosti 6 palců, Redmi Note5 už tak nemůže moct růst do velikosti. Vylepšit by se tak mohl například procesor, fotoaparát či rozlišení. Nicméně to by už Note 5 začal konkurovat jiným Xiaomi telefonům. Pokud tedy čekáte na představení Redmi Note 5, jen tak se toho nedočkáte. Jakmile se k tomuto oficiálně vyjádří Xiaomi, tak článek budeme aktualizovat.

Myslíte si, že jsou informace správné a Redmi Note 5 se nedočkáme?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Kryštof Dostál

20.12.2017 19:39

Já se těšil na redmi 5x s tím že to bude jen o něco lepší redmi 4x. Jsem těžce zklamán a po Vánocích kupuju redmi 4x

Zbynek_trnka

Wulfher 7

20.12.2017 20:59

Moje manželka se taky těšila na Redmi 5 a nakonec po zklamání s hardwarem 5ky koupila Redmi Note 4 dokuď ještě je :-) Redmi 4x nechtěla páč nemá barevnou diodu na kterou je z Redmi 3 zvyklá a nakonec je příjemně překvapená z podsvětlených tlačítek, která 4x ani Redmi 3 podsvětlená nemá.

Pavel Sulc

20.12.2017 22:26

No myslím že představením tohoto nástupce získává Redmi Note 4 další body k atraktivitě kdy již nyní je poměr cena/výkon naprosto famózní.Proto za mne není nač čekat a kdo potřebuje telefon v této cenové kategorii má volbu jasnou

Kadli

21.12.2017 13:36

Mam Redmi note 4 od leta a parada. Navic dalsi 4 znamy do nej sli taky a nemuzou si ho vynachvalit :-)

RSS (komentáře k článku)