V Česku se otevíral další Xiaomi Mi Store: Takhle to na akci vypadalo

xiaomi-mi-store-hradec-kralove-aupark-otevreni

Fronty na Apple produkty v Česku už téměř nejsou k vidění. Pomyslné žezlo převzalo Xiaomi. Respektive společnosti, které u nás otevírají Xiaomi Mi Store. Ten poslední můžeme najít v Hradci Králové a opět první lidé čekali téměř 24 hodin před samotným otevřením obchodu. Celkově bylo ve frontě několik stovek lidí, kteří si přišli koupit Xiaomi výrobky za hodně atraktivní cenu. Na otevření jsme se byli také podívat. Takhle to na akci vypadalo.

Další Xiaomi Mi Store se otevřel v Hradci Králové: Ve frontě čekaly stovky lidí

Nový Xiaomi Mi Store je součástí nákupního centra Aupark v Hradci Králové. Dlouho před samotným otevřením obchodu se formovala fronta, která ve výsledku čítala několik stovek lidí. Hlavním důvodem návštěvy bylo 911 Xiaomi produktů s obrovskou slevou. Například telefony za pár stovek, sluchátka za korunu apod. K tomu všemu ještě byla sleva 30 procent na celý sortiment. Kromě samotných slev byl připraven i doprovodný program v podobě soutěže a představení nového telefonu Xiaomi Mi 8 Lite.

xiaomi-mi-store-hradec-kralove-zacatek-fronty

Jelikož už zdaleka nejde o první Xiaomi Mi Store v Česku, tak už je systém nakupování vyřešen. Lidé se pouští do obchodů postupně, aby nevznikla tlačenice. Horší to bylo brzy ráno, kdy se otevíral vstup do obchodního centra. Lidé na sociálních sítích dokonce informovali o tom, že se v davu objevil útočník s paralyzérem. To následně potvrdili zástupci obchodního centra Aupark. Útočník byl ochrankou dopaden a předán Policii. Naštěstí ale nikdo nebyl zraněn a nedošlo ke škodách na majetku ani zdraví žádného z návštěvníků.

Xiaomi Mi Store Hradec Králové – Fronta při otevření

Xiaomi Mi Store Hradec Králové - Fronta při otevření

Byli jste někdy na otevření Xiaomi Mi Store? Jaké máte z akce zkušenosti?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)