Xiaomi chystá tablet. Bude stejně skvělý jako telefony?

Xiaomi-Mi3-Back

Magické slůvko Xiaomi začíná vzbuzovat poslední dobou obrovský respekt. Tento čínský výrobce totiž stojí za veleúspěšnými modely Mi2 a Mi2S, které za skvělou cenu přináší podobný výkon a výbavu jako o mnoho dražší konkurence. A možná se dočkáme podobné situace také na poli tabletů. Podle všeho totiž chystá Xiaomi tablet. O něm toho zatím příliš nevíme – měl by dostat 7palcový displej, systém Android MIUI a zákazníci by za něj měli v Číně zaplatit 160 dolarů (cca 3200 Kč).

xiaomi-mi-pad-android-tablet

Zatím nevíme, co se bude skrývat v útrobách tohoto zařízení. Jsme si ale celkem jisti, že nás tato společnost opět překvapí a nebude to žádné ořezávátko. Skvěle je na tom také systém – MIUI Android patří k tomu nejlepšímu, co můžete ve svém přístroji mít. Kdo zkusil, potvrdí.

V kalendáři si poznamenejte datum 16. srpna. Právě v tento den má totiž Xiaomi představit několik nových zařízení, mezi kterými by se mohl objevit vlajkový model Mi3, levnější telefon Red Rice nebo také Smart TV. Oficiálního představení tabletu se nejspíše v tento den nedočkáme.

zdroj: gizchina.com

 

Chcete si vyzkoušet nejlepší čínské telefony? Pak se neváhejte registrovat a navštivte další RoadShow! Vstupné je zdarma.

Jak to vypadalo na RoadShow v Praze? Rozepsali jsme se o tom v samostatném článku Praha hostila největší sešlost Androidu – RoadShow 2013.

registrace

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)