Xiaomi Arch – telefon se dvěma zakřivenými hranami

Xiaomi Arch

Není to tak dávno, co společnost Samsung představila mobilní telefon Samsung Galaxy Note Edge, který disponuje jedno zakřivenou hranou displeje. Čínská společnost Xiaomi se nyní tento koncept snaží posunout na zcela novou hranici. Pojďme se podívat na to, na čem se v Číně v tento okamžik pracuje.

Xiaomi Arch

Nově uveřejněný obrázek ukazuje zcela unikátní zařízení Xiaomi Arch, které nemá jednu zakřivenou hranu, ale rovnou dvě. Na okrajích vám tak mobilní telefon dokáže zobrazit nejen potřebné informace, ale také ulehčit ovládání telefonu a zobrazit důležité notifikace. Jeden z okrajů může být také využit k neustálému zobrazení informací o sportovních výsledcích, nebo například o aktuálním stavu akcií.

Mobilní telefon Xiaomi Arch se v tento okamžik nachází pravděpodobně ve fázi konceptu, i když společnost může mít vyrobený funkční prototyp. O plánované dostupnosti a ceně doposud nepadlo jediné slovo. Jedno je ale jisté, pokud půjde telefon do prodeje, tak se nebude jednat o levný kousek.

Koupili byste si telefon Xiaomi Arch se dvěma zakřivenými hranami?

Zdroj: Phone Arena

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (42)