Výkonný ředitel Xiaomi přiznal: “Apple iPhone je stále nejlepší.”

Xiaomi-sold-7.19-million-phones-in-2012

Společnost Xiaomi si za krátkou dobu svého působení na trhu se smartphony vydobyla obrovský respekt. Přístroje této značky jsou velice oblíbené a vynikají téměř ve všech ohledech – skvělý výkon, zpracování, systém a velmi nízká cena oproti konkurenci. Představený model Mi3 se stejně jako jeho předchůdci vyhoupl na špičku mezi telefony, lowendový Red Rice (Hongmi) se zase postaral o nejlepší poměr cena/výkon mezi telefony. Obchodní plán společnosti se diametrálně rozchází s většinou ostatních výrobců – nulový marketing, pouze online prodej a velmi nízká cena.

Je vidět, že i vedení společnosti je dosti odlišné. Výkonný ředitel, Lei Jun, při nedávném rozhovoru s Beijing News pronesl větu, kterou bychom rozhodně od Samsungu, LG či HTC neslyšeli.

Lei totiž prohlásil: “Přístroj Apple iPhone je stále nejlepším smartphonem na světě a společnost Xiaomi má ještě hodně prostoru pro zlepšování.

TOP model společnosti Xiaomi s označením Mi3 nabízí brutální výkon, skvělý systém a výborný poměr cena/výkon TOP model společnosti Xiaomi s označením Mi3 nabízí brutální výkon, skvělý systém a výborný poměr cena/výkon

Opět vidíme úplně rozdílné chování společnosti na veřejnosti. Musíme ale smeknout před Xiaomi, že i s tímto rozdílným přístupem dokáže trhat prodejní rekordy a zařízení s touto značkou v redakci vždy vítáme s ovacemi.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)