Vyhlášení: Soutěž o telefon Acer Liquid Jade Z – napiš nám, proč se ti líbí, a my ti jej dáme!

Acer-Liquid-Jade-Z-264

Týden, ve kterém jste se mohli zařadit do soutěže o smartphone Acer Liquid Jade Z a další hodnotné ceny, utekl podobně rychle jako skvělá akce Alza Android RoadShow 2015 v Praze. Pojďme si nyní představit trojici šťastlivců, kteří vyhrávají skvělé ceny od společnosti Acer.

Jak jsme soutěžili?

Pro účast v soutěži bylo nutné zaslat soutěžní formulář, který kromě nezbytných údajů obsahoval také odkaz na veřejný příspěvek na libovolné sociální síti. Tento příspěvek musel nutně nést tvar: “Acer Liquid Jade Z se mi líbí, protože”, který doplníte vlastním textem a zakončíte frází “Soutěžím s www.androidroadshow.cz”. Každý mohl odeslat soutěžní formulář vícekrát, vždy ovšem s originálním příspěvkem na sociální síti. Více informací a pravidla naleznete v úvodním článku.

Nějak takto může vypadat soutěžní příspěvek. Nezapomeňte, že musí být veřejný. Nějak takto mohl vypadat soutěžní příspěvek

O co jsme soutěžili?

1. místo – mobilní telefon Acer Liquid Jade Z (16. zaslaný příspěvek)

soutěž Acer Jade Z

Toužíte po telefonu, který zaujme nádhernou konstrukcí a moderními parametry v útrobách? Acer Liquid Jade Z splní všechny body do puntíku. Překrásný design podtrhuje také extrémně tenká konstrukce a nízká váha zařízení, moderní technologie pak zastupuje 4jádrový procesor, podpora LTE konektivity či skvělý 13MPx fotoaparát. Přijďte si jej osahat na Alza Android RoadShow 2015 přímo na stánek našeho partnera Acer.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

2. místo – Liquid Z520 (160. zaslaný příspěvek)

soutěž Acer Liquid Z520

3. místo – sada reklamních materiálů (batoh, šátek, hrneček)

Obrázek je pouze ilustrační. Obrázek je pouze ilustrační.

Seznam výherců a ceny

Naší soutěže se zúčastnila obrovská spousta soutěžících, za což jsme rádi, ale vyhrát mohli pouze tři z vás.

1) První místo:

2) Druhé místo:

3) Třetí místo:

Výhercům cen gratulujeme a stejně tak moc děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Výherci budou kontaktováni na vyplněný e-mail.

Chcete také vyhrát hodnotné ceny? Pak dorazte na Alza Android RoadShow 2015!

oculus
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)