Acer Leap Ware jsou nové chytré hodinky. Lákají příznivou cenou

Acer Leap Ware

Společnost Acer se po několika letech vrací na trh nositelné elektroniky. A to rovnou s chytrými hodinkami Acer Leap Ware, které společnost představuje jako virtuálního trenéra.

Acer Leap Ware bude stát méně jak 4 tisíce

Díky kombinaci několika senzorů a algoritmů dokáží nové chytré hodinky sledovat srdeční frekvenci, vytrvalost, stres, únavu a vystavení UV záření. Obzvlášť poslední funkce se u hodinek moc nevidí, měla ji například první generace Samsung Gear, pak se ale moc neobjevovala.

Další zajímavou novinkou je zapojení gamifikace (technika marketingu, kdy se užívají herní prostředky). A to pomocí mobilní aplikace, ve které bude virtuální panáček, který vás bude informovat o vašem postupu. Za plnění cílů budete dostávat mince. Jednak se bude dát soutěžit s přáteli o to, kdo získal více mincí, hlavně ale půjdou použít v obchodu, ve kterém půjdou vyměnit za různé věci a slevy na zboží.

Acer | Leap Ware

Acer | Leap Ware

Co se týče samotných hodinek, tak splňují certifikaci IPX7, dále mají ochranné sklíčko Gorilla Glass SR. Tělo hodinek má velikost 1,6 palce. O výkon se postará čipset MediaTek MT2523. Baterie by měla na jedno nabití vydržet 3 až 5 dnů. Samotný systém hodinek je přímo od Aceru a nechybí v něm také podpora notifikací.

V Evropě budou hodinky dostupné ve třetím čtvrtletí tohoto roku, a to za cenu 139 eur, což je po přepočtu zhruba 3 700 Kč. Cenově tedy na tom bude podobně jako chytré hodinky Xiaomi Amazfit Pace.

Jak se vám líbí nové chytré hodinky od Aceru?

Zdroje: pocket-lint.com, wareable.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)