Acer představil troje levná bezdrátová sluchátka. Co na ně říkáte?

Acer představil levná bezdrátová sluchátka. jpg

Společnost Acer představila dnes hned troje bezdrátová sluchátka. Ten nejlepší model se prodává pod značkou Gateway, ostatní dva modely se pak prodávají pod Acerem. Prozatím jsou k dispozici pouze v Indii, ovšem spekuluje se o příchodu i na evropský trh. Co tedy nabídnou?

Acer představil levná bezdrátová sluchátka

Všechny tři modely mají jednu společnou vlastnost – vydrží až 28 hodin, pokud počítáme i pouzdro. Samotná sluchátka pak vydrží asi 4 hodiny. Dobíjení trvá 1 hodinu a 30 minut. Zde ale výčet společných specifikací končí. Gateway TWS GAHR012, což jsou prémiová sluchátka s cenou 3 500 INR (asi 1 000 korun bez daně). Disponují Bluetooth 5.0 a nabíjejí se pomocí USB-C portu. Nechybí ochrana IP4X a dotykové ovládání a pokud máte pocit, že jste podobná sluchátka už někdy viděli, nemáte halucinace. Vypadají totiž téměř totožně jako AirPods Pro od Applu.

Ostatní dva modely se prodávají pod značkou Acer, jak jsme již řekli. Stojí 2 500 INR (asi 730 korun bez daně) a vypadají velice podobně. Model GAHR011 je zajímavý tím, že z něj vedou USB-C a USB-A kabely, takže je lze zapojit do PC nebo adaptéru bez toho, aniž byste museli sebou nosit kabel. Zajímavá vychytávka. Kabely lze však vyjmout pryč, aby bylo pouzdro sluchátek menší. Model GAHR010 má pak displej ukazující stav baterie. Liší se pouze tím, že místo USB-C má klasický konektor. Potěší přítomnost Bluetooth 5.1, ovšem zamrzí absence aptX či LDAC.

Co na sluchátka říkáte?

 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)