5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #37

6a5b1a7e-454f-4677-ad87-375674a31175

S dalším čtvrtkem nastal čas na další pokračování oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnešní 37. pokračování znovu nabídne pětici těch nejzajímavějších tipů, které naše redakce obdržela právě od vás. Neměli bychom navíc zapomínat na to, že ti nejpilnější z vás budou odměněni v naší pravidelné soutěži.

1) Podavač na toaletní papír se stolkem na telefon

Dnešní pokračování zahajujeme poněkud zvesela. Předmětem prvního tipu se totiž stal praktický podavač na toaletní papír s odkládacím stolečkem, na který můžeme odložit nejen náš telefon. To ocení jistě velká spousta z nás, neboť co si budeme namlouvat, často na toaletě trávíme právě s telefonem rozhodně více času, než by bylo nutné. Jestliže i vy patříte do této skupiny, mohlo by se jednat o šikovnou pomůcku právě pro vás.

tipy na čínské zboží - podavač

Cena: 274 Kč (Aliexpress)

– zaslal Tomáš Venclíček (celkově 4 tipy)

2) Powerbanka pro fanouška Avengers

Jestliže patříte mezi skalní fanoušky superhrdinů, konkrétně pak toho, který se ukrývá v obrněném obleku, tak byste měli zbystřit. Následující tip totiž odkazuje na stylovou powerbanku ukrytou právě v masce Iron Mana. Na trhu sice můžeme najít zařízení s větší kapacitou baterie, ale jen málo z nich se může pochlubit takto líbivým designem.

Vlastnosti:

 • Stylové designové zpracování
 • Kapacita 6 000 mAh
 • Dvojice USB výstupů
201512221349203284

 

Cena: 557 Kč (Gearbest)

– zaslal Tomáš Venclíček (celkově 4 tipy)

3) Univerzální adaptér do zásuvky i do auta

Univerzálnost je nepochybně jednou z vlastností, na kterou spoléhá celá řada výrobců. Právě univerzálností se vyznačuje také tento nabíjecí adaptér, který disponuje celou řadou možností připojení. Skvěle se tak hodí na cestování, neboť ho můžeme využít takřka s každou světovou zásuvkou. Výjimkou navíc není ani možnost využití v automobilu, protože adaptér můžeme zapojit také do zdířky pro zapalovač.

Vlastnosti:

 • Možnost využití se čtveřicí světových zásuvek
 • Možnost zapojení v automobilu
 • Dvojice USB výstupů
1452791648242414839

Cena: 366 Kč (Gearbest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

4) Stylový držák do auta

Už dávno neplatí, že držáky telefonů mohou zaujmout pouze svou funkčností. Skvělým důkazem tomu může být právě tento držák do automobilu, který vedle své praktičnosti oplývá také velice zdařilým designem. Vedle držení telefonu tak může skvěle posloužit také jako ozdoba naší palubové desky, neboť právě na ní ho můžeme umístit.

1452767579951066

Cena: 379 Kč (Gearbest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

5) Ochrana kabelu sluchátek proti poškození

Vášniví posluchači hudby, kteří bez svých sluchátek nedají “ani ránu”, jistě znají situaci, kdy se jejich sluchátkový kabel poškodil. Dnešní poslední tip je určený právě pro tyto případy a slouží jako ochrana před poškozením kabelu. Jedná se navíc o elegantní řešení, které nám nebude překážet. Plastovou ochranu totiž postačí pouze nacvaknout na konec kabelu.

Vlastnosti:

 • Více barevných variant
 • Příznivá cena

Cena: 379 Kč (Gearbest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

489453_130910841517067612

 

Cena: 18 Kč (Tinydeal)

– zaslal Matěj Režnický (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

VÝHERCI SOUTĚŽE BUDOU VYHLÁŠENI V SAMOSTATNÉM ČLÁNKU

Tento díl uzavírá 10 soutěžních kol a trojice výherců bude oznámena koncem týdne v samostatném článku.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace Svět Androida klikněte zde.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 30. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)