5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů (letní speciál) #2

Tipy z ciny letni special nahledovy 2 (0-00-00-00)

Týden uběhl jako voda a my si tedy představíme dalších 5 tipů na zboží z Číny, které vám mohou zpříjemnit léto a dovolené. Pojďme na to.

1) USB větráček do horkého počasí

Parné léto se blíží, z čehož rozhodně nebudou nadšeni ti, kteří tráví léto v kanceláři u počítače, kde navíc není klimatizace. Skvělým pomocníkem vám může být větráček do USB, který vaše pracovní chvíle zpříjemní. Stejně příjemná je také cena, která činí 40 korun.

zboží z číny - usb větráček

Cena: 40 Kč (Aliexpress)

2) Silikonové zátky na pivo

Ležet na vyhřáté pláži u moře a v rukou držet vychlazené lahvové pivo, i tak by si spousta z nás mohla představovat dovolenou. I Číňané jsou názoru, že taková situace může nastat, a proto si pro nás připravili šikovnou pomůcku v podobě silikonových zátek na pivo. Díky nim nemusíme pivo zvládnout na jeden zátah, ale lze jej vždy pohodlně utěsnit a nechat na později (třeba jej dopít za 5 minut). Cena za 6 kusů činí 37 korun.

zboží z číny - zátka pivo

Cena: 37 Kč (eBay)

3) Šikovný čistič brýlí

Jako výbava pro letní dny nesmí chybět sluneční brýle, které se nejen na dovolené stanou naším vítaným pomocníkem. Každý ale známe situace, kdy se na sklech objeví spousta nečistot, které musíme odstranit. Pomoci nám může šikovný čistič, kterým lze zbavit brýle nečistot snadno a rychle. Cena je opět velmi příznivá – necelých 30 Kč.

zboží z číny - čistič brýlí

Cena: 28 Kč (eBay)

4) Multifunkční přípravek na úpravu ovoce

Letní počasí znamená pro většinu z nás také vyšší přísun ovoce, které nás dokáže v parném počasí osvěžit. Pro ty z vás, kteří ovoce milují, máme zajímavý tip – multifunkční přípravek na úpravu ovoce. Díky němu lze ovoce krájet, řezat, odšťavňovat i jíst. Toto zboží v sobě obsahuje hned několik nástrojů, které nám pomohou se zpracováním nejznámějších druhů ovoce.

zboží z číny - kráječ ovoce

Cena: 367 Kč (Aliexpress)

5) Ledová forma ve tvaru Androida

Na  závěr pro vás máme opravdovou lahůdku – formu pro tvorbu ledu ve tvaru Androida. Taková vychytávka by neměla chybět u žádného fanouška mobilního systému Android, bohužel cena je vyšší, než bychom čekali. Stojí totiž přibližně 420 Kč, což je opravdu mnoho (pokud byste podobný výrobek nalezli levněji, dejte nám prosím vědět v komentářích).

zboží z číny - android led

Cena: 415 Kč (Amazon)

 

Další díl s vašimi tipy

Pomozte nám tvořit seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů (letní speciál). Narazili jste na nějaké zajímavé zboží z Číny? Podělte se s námi pomocí formuláře. Děkujeme.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace Svět Androida klikněte zde.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů (letní speciál)

Líbil se vám dnešní výběr 5 zajímavých zboží?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)