5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #87: Wi-Fi endoskop, šikovné držáky a další

endoskop

Dnešním dílem s číslovkou 87 začínáme znovu od nuly a máte tedy největší šanci vyhrát jednu ze zajímavých cen. Stačí zaslat své tipy na zajímavé zboží z Číny. Dnes pro vás máme Wi-Fi endoskop, šikovné držáky na stůl i do auta nebo třeba sadu nářadí pro opravu telefonu.

1) Sada nářadí pro opravu telefonu

Mezi našimi čtenáři je spousta kutilů, kteří se nebojí nakouknout do útrob mobilních telefonů a třeba vyměnit vadné součástky. Náhradních dílů pro mobilní telefony je na čínském trhu spousta, navíc za lákavé ceny. Například displej je možné opravit i v domácích podmínkách při troše zručnosti. Pomocníkem by pak mohla být sada nářadí pro opravu mobilních telefonů.

Vlastnosti – sada nářadí pro opravu telefonu:

 • 5x šroubovák,
 • plastové nástroje pro přístup do telefonu,
 • přísavka a další.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – sada-naradi

Cena: 426 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 3 tipy)

2) Stylový dřevěný držák telefonu

Držáky na telefony jsou velmi oblíbené, dnes pro vás máme proto další tip. Tento dřevěný držák se může stát stylovým doplňkem vašeho stolu, navíc díky jeho konstrukci zesiluje hlasitý reproduktor. Díky přírodnímu dřevu vypadá opravdu dobře, vysoká není ani jeho cena.

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – drzak-drevo

Cena: 213 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 3 tipy)

3) Klávesnice v pouzdře

Kdo potřebuje na mobilním telefonu psát delší texty, bude se mu hodit externí klávesnice. Dnešní tip představuje klávesnici ukrytou v pouzdře, kterou stačí pouze přes OTG připojit k telefonu a používat. Díky pouzdru lze telefon položit přímo nad klávesnici, díky čemu je psaní pohodlnější.

Vlastnosti – klávesnice:

 • určeno pro telefony 4,2-6,5″,
 • spojení přes USB OTG.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – klavesnice-drat

Cena: 202 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 3 tipy)

4) Wi-Fi endoskop

Endoskopy už jsme tu několikrát měli, dnes vám ale poprvé přinášíme tip na bezdrátový model. Díky tomu můžete bezdrátově sledovat obraz na mobilních telefonech, ale i třeba na počítači s Windows. Endoskop si vytvoří vlastní Wi-Fi hotspot, ke kterému se stačí jen připojit a mít speciální aplikaci.

Vlastnosti – Wi-Fi endoskop:

 • Wi-Fi připojení (vlastní hotspot),
 • vlastní baterie s kapacitou 850 mAh,
 • 6 LED pro přisvícení.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – wifi-endoskop

Cena: 689 Kč (Gear Best)

5) Držák telefonu do mřížky klimatizace

Pokud mobilní telefony používáte v autě ke konzumaci hudby či jako GPS navigaci, jistě využíváte nebo přemýšlíte o nějakém šikovném držáku. Dnešní tip je pro ty, kterým se hodí mobilní telefon umístit do mřížky klimatizace. Díky měkkým čelistem nehrozí poškrábání telefonu, navíc je možné díky kloubu telefon otočit i naklonit.

Vlastnosti – držák telefonu do mřížky klimatizace:

 • silikonové čelisti,
 • vhodné pro telefony s úhlopříčkou 3,5-6″.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – drzak-auto

Cena: 104 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

zajimave zbozi z cinskych obchodu - magneticky kabel


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 96. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)