Telefon Sony Xperia Z1 f: Zmenšená verze vlajkového modelu již brzy?

Sony-Xperia-Z1-big

Současný vlajkový model od společnosti Sony, Xperia Z1, se již umístil na českém trhu a putuje k prvním zákazníkům. Ještě před představením tohoto monstra jsme však mluvili o tom, že se chystá jeho menší bráška Z1 Mini, který by si měl skvělý hardware ponechat. A vypadá to, že se představení blíží. Na internetu se totiž objevil uniklý snímek z materiálů japonského operátora NTT Docomo, který prozradil, že se bude nový model jmenovat Xperia Z1 f.

Vypadá to, že Sony skvěle odhadlo přání zákazníků, kteří chtějí výkonný hardware, ale nepotřebují k tomu obrovský 5″ displej. Podle dosavadních informací se tak zdá, že se zmenšená verze pochlubí 4,3″ HD displejem, což je pro mnohé z nás trefa do černého.  Výkonný procesor Snapdragon 800, 2GB RAM paměť či 20,7MPx fotoaparát zůstávají nezměněny, což je rovněž skvělá zpráva. Sníží se logicky velikost baterie – 2300 mAh, velikost vnitřní paměti se ustálila na 16 GB. Konstrukce si samozřejmě ponechá svou odolnost proti vodě a prachu (IP58). Přístroj by měl být dostupný ve 4 barvách.

  Xperia-Z1-f-next-to-Xperia-Z1

Sony oficiálně tento model zatím nepředstavilo, přičemž máme informace pouze o japonském trhu. Musíme tedy jen doufat, že se přístroj ukáže také u nás a že to bude již brzy.

Uvítali byste tento velmi výkonný přístroj se 4,3″ displejem na našem trhu?

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)