Menu

Telefon OnePlus One zachycen se systémem MIUI. Dočkáme se podpory od Xiaomi?

Telefon OnePlus One se ještě před začátkem prodeje stal velmi oblíbeným a chtěným zbožím, neboť přináší to, po čem všichni zákazníci touží – skvělý hardware za nízkou cenu. OnePlus One se navíc pochlubí oficiální podporou jedné z nejoblíbenějších alternativních ROM CyanogenMod. Pokud vám ovšem není toto prostředí blízké, máme pro vás dobrou zprávu – na internetu se objevilo video s telefonem OnePlus One, na kterém běžela další velmi oblíbená alternativní ROM MIUI od čínské společnosti Xiaomi. Kromě ukázky běhu samotného systému a aplikací jsme se sice příliš informací nedozvěděli, ale dá se očekávat, že se brzy objeví MIUI pro OnePlus One i pro běžné uživatele. A to by bylo skvělé.

OnePlus One MIUI

http://youtu.be/94V3sTyhFMY

Telefon OnePlus One s oficiální MIUI?

Zatím není jasné, jak kvalitní a použitelná bude výsledná portace, ale samotné MIUI se stává stále více a více populární i mezi telefony, které na svém těle značku Xiaomi nenosí. Spousta oblíbených telefonů má již nyní navíc oficiální podporu tohoto systému, díky čemuž je optimalizace MIUI velmi dobrá. A vlastně už nyní víme, že OnePlus One bude velmi oblíbeným zařízením, takže pravděpodobnost, že se MIUI objeví i v tomto telefonu, je celkem vysoká. A my bychom tuto možnost ocenili.

Z videa bohužel není úplně jasné, o jakou verzi systému se jedná. Některé zdroje tipují Android ve verzi 4.4.2 KitKat, my se však přikláníme spíše ke starší 4.3, neboť se v jednom okamžiku ve videu ukáže Android s želé. A právě tento obrázek nejen v MIUI značí Jelly Bean.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: gsminsider.com

 

Komentáře

Mates

Mates

z aplikace
6.7.2014 9:47

Sice Miui je poslední dobou velice populární, vyladěné a hezké prostředí, ale přesto se mi to nějak nezdá. Mě se osobně líbí aktuální prostředí OnePlus One. Je jednoduché, elegantní, vyladěné a tomu telefonu sedí. Dle mého názoru OnePlus má na to, aby si vytvořilo vlastní, jedno z nejlepších prostředí, protože budoucnost OnePlus vypadá velmi slibně a tato společnost si to rozhodně zaslouží.

Martin

Martin

z aplikace
6.7.2014 10:22

Na Miui se mi nelíbí až tak vzhled, ale spis funkce a přizpůsobení a aktualizace. Právě jsem objednal mi3 a sem zvědavý jak mi bude vyhovovat. 1+1 bude skvělé.

Jan

Jan

6.7.2014 11:02

Upřímně MIUI si poslední dobou vybírá mnohdy krutou daň nespokojenosti svých oveček. Cena za kazdotydenni aktualizace je řada bugu které se mnohdy táhnou jak červená nit několik týdnů a někdy i déle. Dokonce se mnohdy vrací již opravené chyby. K tomu stále jedeme na JB a KK stejně jako MIUI v6 je v nedohlednu. Snad se to zlepší, ale zdá se mi, že Xiaomi maličko ujíždí vlak a CM je rozhodně lepší volba.

xyz

xyz

6.7.2014 11:32

nevim ze je kazdodeni aktualizace u miui ja vim jen o jedne a to kazdej patek pozde vecer tak nevim co mate za miui. Jine ofiko aktualizace snad ani nejsou. A bugy ? O zadnych nevim jedu na miui uz rok na s4 a porad pohoda a klid.

Jan

Jan

6.7.2014 11:41

Číst umíte? Píši jasně kazdotydenni, ale to je asi jedno. Bugu je v MIUI dost, ale nebudu je zde rozepisovat, stačí se podívat na příslušná fóra, kde se reportuji. Dále záleží na zařízení jaké máte a tím pádem i jakou funkcionalitu využíváte.

rokyshit

z aplikace
6.7.2014 13:18

Touchwiz je nej.

mimar48

z aplikace
6.7.2014 20:41

Ano, Touchwiz je nej… a každý si doplní podle svého :)

Filip

Filip

z aplikace
7.7.2014 0:11

Nejdriv jsem zkousel osekanou verzi touchwizu na prvnim galaxy note, ale po nekolikatydennim testu miui rom si jeji funkce nemuzu vynachvalit..za me jim fandim.. mimochodem svetandroida by mohl neco udelat s komentama v aplikaci, to, ze nelze pretacet na sirku je des:/

FNS

FNS

9.7.2014 20:29

Jsem fanda/blázen do mobilů a z androidích nadstaveb (vyzkoušel jsem postupně Sense, TouchWiz, CyanogenMod a MIUI) mi nejlepší pro detailní nastavení přijde MIUI.

Proto, aniž bych to někomu vnucoval, bych s nadšením ocenil, kdyby na momentálně patrně parametrově nejlepším mobilu One Plus One, fungovala MIUI.

RSS (komentáře k článku)