Telefon OnePlus One zachycen se systémem MIUI. Dočkáme se podpory od Xiaomi?

oneplus one_00000_00000

Telefon OnePlus One se ještě před začátkem prodeje stal velmi oblíbeným a chtěným zbožím, neboť přináší to, po čem všichni zákazníci touží – skvělý hardware za nízkou cenu. OnePlus One se navíc pochlubí oficiální podporou jedné z nejoblíbenějších alternativních ROM CyanogenMod. Pokud vám ovšem není toto prostředí blízké, máme pro vás dobrou zprávu – na internetu se objevilo video s telefonem OnePlus One, na kterém běžela další velmi oblíbená alternativní ROM MIUI od čínské společnosti Xiaomi. Kromě ukázky běhu samotného systému a aplikací jsme se sice příliš informací nedozvěděli, ale dá se očekávat, že se brzy objeví MIUI pro OnePlus One i pro běžné uživatele. A to by bylo skvělé.

OnePlus One MIUI

http://youtu.be/94V3sTyhFMY

Telefon OnePlus One s oficiální MIUI?

Zatím není jasné, jak kvalitní a použitelná bude výsledná portace, ale samotné MIUI se stává stále více a více populární i mezi telefony, které na svém těle značku Xiaomi nenosí. Spousta oblíbených telefonů má již nyní navíc oficiální podporu tohoto systému, díky čemuž je optimalizace MIUI velmi dobrá. A vlastně už nyní víme, že OnePlus One bude velmi oblíbeným zařízením, takže pravděpodobnost, že se MIUI objeví i v tomto telefonu, je celkem vysoká. A my bychom tuto možnost ocenili.

Z videa bohužel není úplně jasné, o jakou verzi systému se jedná. Některé zdroje tipují Android ve verzi 4.4.2 KitKat, my se však přikláníme spíše ke starší 4.3, neboť se v jednom okamžiku ve videu ukáže Android s želé. A právě tento obrázek nejen v MIUI značí Jelly Bean.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: gsminsider.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)