Menu

Telefon Mi Mix 2: Novinka od Xiaomi ze všech úhlů (fotogalerie)

Na žhavou novinku telefon Mi Mix 2 jsme se tentokrát rozhodli podívat pěkně zblízka. A to přímo na našich živých fotografiích ze všech stran. O design telefonu od Xiaomi se opět postaral známý francouzský designér Philippe Starck.

Telefon Mi Mix 2 opět přináší keramiku

Když minulý rok Xiaomi představilo první Mi Mix, tak všechny překvapil design s displejem s minimálními rámečky a také luxusním zpracováním s tělem z keramiky. Nový model Mi Mix 2 má menší displej, ale také o něco menší rámečky. Nejvíce redukci odnesla brada telefonu, která je o 12% menší.

telefon mi mix 2 konstrukce

Celý telefon je mnohem více zakulacený než předchozí model, všechny rohy telefonu jsou nyní zaoblené. Na testovaném modelu je pak kovový rám telefonu, na zadní straně pak stará známá keramika, a to i s kouskem zlata kolem objektivu fotoaparátu (Samotnému fotoaparátu Mi Mix 2 už jsme se také podívali na zoubek). Existuje i speciální edice Mi Mix 2, ta má unibody tělo z keramiky. Telefon rozhodně vypadá pěkně, díky zaoblení a menšímu displeji se i drží lépe než klasický Mi Mix. Bohužel se ale jedná o lapač otisků prstů, při fotografování jsme v podstatě při každém otočení čistili telefon.

Na fotkách si můžete všimnou i toho, že telefon nemá 3,5mm jack, hudba do sluchátek se dá přehrávat bezdrátově, nebo přes USB-C. Na spodní straně telefonu jsou kromě USB-C také dvě mřížky, bohužel se nejedná o stereo reproduktory, ale pouze o jeden reproduktor a mikrofon.

Xiaomi Mi Mix 2 parametry

telefon xiaomi mi mix 2

Xiaomi Mi Mix 2

1.0
  • Displej 5,99'', 1080 x 2160 pixelů, LCD, 403 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 6 GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3400 mAh
  • Cena od 9 195 Kč

Za zapůjčení telefonu děkujeme společnosti Beryko.cz

Jak se vám líbí design telefonu Xiaomi Mi Mix 2?

 

Komentáře

Abkraka_a

AlešA 7

18.9.2017 20:24

Má nastavení korekce barev LCD ? I když z fotek nelze soudit přijdou mi takové “živější” studené..

Sinco

sinco -1

19.9.2017 8:02

Jednu chvíli jsem uvažoval o značce Xiaomi jako o možném nástupci mého telefonu. Pár věcí od teto společnosti vlastním a jsem velmi spokojený zákazník. Až do včerejška kdy jsem narazil na vlákno o tlakoměru s BT a app Healtcoach která zaznamenává naměřené hodnoty. Mám Samsung S7 a ten tlakoměr a žádný problém. Přenos dat do aplikace je po každém měření dopraven přes BT v pořádku. Ne tak u značky Xiaomi, u té se tlakoměr s telefonem nespojí. Těch lidí co vlastní ten tlakoměr a používají tuto app bude málo. Ale tento argument mě nezajímá. Teď si k tomu kupuji i váhu na měření svalstva, vody….. a dost by mě nas*ralo kdybych zjistil že na budoucim novém telefonu to nefunguje. Přitom je to přenos přes BT, nic exotického.

RSS (komentáře k článku)