Telefon Mi Mix 2: Novinka od Xiaomi ze všech úhlů (fotogalerie)

mi mix 2 fotogalerie

Na žhavou novinku telefon Mi Mix 2 jsme se tentokrát rozhodli podívat pěkně zblízka. A to přímo na našich živých fotografiích ze všech stran. O design telefonu od Xiaomi se opět postaral známý francouzský designér Philippe Starck.

Telefon Mi Mix 2 opět přináší keramiku

Když minulý rok Xiaomi představilo první Mi Mix, tak všechny překvapil design s displejem s minimálními rámečky a také luxusním zpracováním s tělem z keramiky. Nový model Mi Mix 2 má menší displej, ale také o něco menší rámečky. Nejvíce redukci odnesla brada telefonu, která je o 12% menší.

telefon mi mix 2 konstrukce

Celý telefon je mnohem více zakulacený než předchozí model, všechny rohy telefonu jsou nyní zaoblené. Na testovaném modelu je pak kovový rám telefonu, na zadní straně pak stará známá keramika, a to i s kouskem zlata kolem objektivu fotoaparátu (Samotnému fotoaparátu Mi Mix 2 už jsme se také podívali na zoubek). Existuje i speciální edice Mi Mix 2, ta má unibody tělo z keramiky. Telefon rozhodně vypadá pěkně, díky zaoblení a menšímu displeji se i drží lépe než klasický Mi Mix. Bohužel se ale jedná o lapač otisků prstů, při fotografování jsme v podstatě při každém otočení čistili telefon.

Na fotkách si můžete všimnou i toho, že telefon nemá 3,5mm jack, hudba do sluchátek se dá přehrávat bezdrátově, nebo přes USB-C. Na spodní straně telefonu jsou kromě USB-C také dvě mřížky, bohužel se nejedná o stereo reproduktory, ale pouze o jeden reproduktor a mikrofon.

Xiaomi Mi Mix 2 parametry

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2

1.0
  • Displej 5,99'', 1080 x 2160 pixelů, LCD, 403 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 6 GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3400 mAh
  • Cena od 9 195 Kč

Za zapůjčení telefonu děkujeme společnosti Beryko.cz

Jak se vám líbí design telefonu Xiaomi Mi Mix 2?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)