Jak těžké je zničit telefon Sony Xperia Z5 Premium?

sony-xperia-z5-premium

Jste fandové páchání násilí na telefonech? Ačkoli se jedná o poněkud marnivou zábavu a rozbíjení drahých smartphonů nepatří zrovna na seznam úctyhodných koníčků, testy mnohdy o kvalitě telefonů leccos prozradí. Minimálně se na ničení, ohýbání, škrábání a zapalování přístrojů hezky dívá (i když i to může být subjektivní). Pojďte se s námi podívat, jak v extrémních testech obstál model od Sony Xperia Z5 Premium.

Týrání Xperia Z5 Premium – nože, plameny i ohýbání

Máte v oblibě různé crash testy, bend testy a vůbec trápení telefonů? V tom případě by vás mohlo před víkendem potěšit poněkud tyranské video zaměřené právě na model Xperia Z5 Premium:

Sony Xperia Z5 Premium – Bend Test, Scratch Test, Burn Test – Durability

Sony Xperia Z5 Premium - Bend Test, Scratch Test, Burn Test - Durability

Překvapila lehce poškrabatelná čočka

Ve videu se dočkáte plamenů, nožů a po vzoru testů iPhonů i nějakého toho ohýbání. Na základě videa lze určit, že plastovou čočku zadního fotoaparátu poškrábete celkem snadno – to je u modelu prodávaného jako premium se zaměřením na kvalitní fotografie poněkud nepromyšlený krok. Pochválit ale musíme skleněné panely, které se noži ubránily opravdu statečně. Co se týče ohýbání – v zadní kapse Xperia Z5 radši nenoste.

Zdroj: PA.

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)