Bude takhle vypadat chystaná Sony Xperia Z4?

sony-xperia-z3-fotocamera-1280×720

O chystaném telefonu Sony Xperia Z4 se začíná mluvit více a více. Není se ale vůbec čemu divit, neboť představení nového TOP modelu společnosti Sony vyhlíží téměř každý nadšenec mobilních telefonů. Hned z kraje ale musíme upozornit, že na internet zatím prosakují neoficiální informace a rendery, takže výsledný produkt může být jiný, než se nyní předpokládá. Zkušenosti z minulosti ale dokazují, že úniky se většinou blíží skutečnosti. Internetové vody nyní vyplavily neoficiální rendery chystaného telefonu Sony Xperia Z4, který se – podle těchto snímků – svým vzhledem příliš neliší od předchozí generace Sony Xperia Z3. Podle autora obrázků ale není ještě přístroj na snímcích finální. Posuďte sami.

SONY-XPERIA-Z4

U spekulací a neověřených informací zůstaneme i v případě hardwaru. Sony Xperia Z4 by měla nabídnout nejlepší hardware, který je v současné době k dispozici. Počítá se tedy s osmijádrovým procesorem Snapdragon 810 od Qualcommu, 3/4GB RAM pamětí, 20,7MPx fotoaparátem se snímačem Sony IMX230 a chybět by neměl ani Android ve verzi 5.0. Otázka visí rovněž nad displejem – úhlopříčka by se měla pohybovat okolo 5,2″ a jsme moc zvědaví, zda se Sony nechá strhnout současným trendem v podobě QuadHD rozlišení. Tak či tak se na oficiální představení telefonu Sony Xperia Z4 moc těšíme, přesné datum ale stále nebylo zveřejněno (počítá se s Q2 2015).

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (59)