Sony SmartWatch 3 dostaly kovovou verzi a možnost výměny pásku

sony smartwatch 4 top

Společnost Sony by se dala označit o průkopníka na poli chytrý hodinek, neboť právě modely LifeView a SmartWatch se postaraly o rozšíření tohoto chytrého příslušenství i mezi běžné uživatele. Velice oblíbený model Sony SmartWatch 2 dostal nástupce v podobě Sony SmartWatch 3, což jsou první hodinky od Sony se systémem Android Wear. Buďme ale upřímní – příliš pozitivních ohlasů kvůli svému designu nesklidily. Toho jsou si tvůrci vědomí a na letošním veletrhu CES 2015 představili inovovanou verzi Sony SmartWatch 3. A v čem se liší? Změn je málo a týkají se pouze konstrukce. Nová verze Sony SmartWatch 3 je totiž na rozdíl od svého předchůdce kovová a nabídne rovněž možnost změnit pásek na libovolný jiný 24mm. V útrobách hodinek k jiným změnám nedošlo. A stávající model SmartWatch 3? Ten pro změnu dostane adaptér, díky kterému bude rovněž možné používat i jiný než oficiální pásek.

sony smartwatch 3

Kovový model Sony SmartWatch 3 dorazí na trh v únoru, adaptér ke staršímu modelu by pak měl brzy následovat. Cena prozatím nebyla stanovena, ale měli bychom se ji dozvědět co nejdříve.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)