Sony otevřelo “obchod” pod vodou, aby prokázalo voděodolnost svých Xperií

Sony-cover

Výrobci během posledních let začali dbát na zvýšení odolnosti svých modelů. Lídrem tohoto trendu je japonská společnost Sony, jejíž vlajkové modely již několik let disponují vodě a prachu odolností. Nejinak je tomu i u telefonů Sony Xperia Z3 a Z3 Compact. Firma zřejmě dospěla k názoru, že je potřeba tuto vlastnost více propagovat a tak přišla se vskutku zajímavým nápadem.

Sony-Xperia-AquaTech-store-1 obchod

V Dubai otevřela obchod umístěný pod vodou. Dobrá, o úplně běžný obchod, kam byste s ploutvemi a dýchacím přístrojem připlavali, se nejedná. Cílem je hlavně upoutat pozornost. A jak “obchod” vypadá? Jedná se o vzduchovou kapsu umístěnou v hloubce zhruba čtyř metrů a názvem Xperia Aquatech Store. Vtipné na tom je, že jak Xperia Z3, tak Z3 Compact jsou voděodolné do hloubky jednoho metru. Do podvodního úkrytu tak byly transportovány ve speciálním pouzdru.

Xperia-AquaTech_13

V každém případě oceňujeme kreativitu japonského výrobce a podobný “obchůdek” bychom rádi navštívili.

Zdroj: Phandroid

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)