Sony Honami Mini zachyceno – skutečně se dočkáme našlapaného prcka?

sony-xperia-honami-smartphone

Přesně týden po tom, co se objevila poslední informace o chystané “mini verzi” přístroje Xperia Z1, byl tento přístroj zachycen na snímku vedle modelu Blackberry Q10. Ještě více to tedy napovídá, že se skutečně velmi výkonného modelu, který si bude držet příznivé rozměry, nakonec dočkáme. Podle prvních předpokladů se má menší bráška Z1 pyšnit 4,3″ HD displejem, čemuž odpovídají i rozměry na obrázku. I když se přístroj zmenšil, jeho výkonné jádro by mělo zůstat. Na palubě se pravděpodobně objeví čtyřjádrový Snapdragon 800 s frekvencí 2,3 GHz, 2GB RAM paměť, 16GB vnitřní paměť či 20MPx fotoaparát. O napájení by se měla postarat 2000mAh baterie.

Sony-Honami

Specifikace

  • displej: 4,3″ s HD rozlišením
  • procesor: čtyřjádrový Snapdragon 800 s frekvencí 2,3 GHz
  • paměť: 2GB RAM, 16GB vnitřní
  • fotoaparát: 20MPx
  • baterie: 2000mAh

Zatím jsme stále pouze u spekulací, a tak od nás žádná data či jiné podrobnosti nečekejte. Je ovšem velmi dobrou zprávou, že se s největší pravděpodobností podobný model chystá, i když se může v určitých aspektech lišit.

Nesmíme také zapomínat na chystaný model Sony Xperia Z1, který bude představen již 4. září v Berlíně. Ve stejný den představí také Samsung svůj nový Galaxy Note. Je se opravdu na co těšit.

zdroj: androidheadlines.com

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)