Menu

Sony Ericsson “Playstation Phone” bude zřejmě představen už 9. prosince

Nová kombinace telefonu a herní konzole z dílen Sony Ericssonu, “Playstation Phone”, bude už dost možná představena 9. prosince. Internetem nyní koluje fotka jakési pozvánky, na které můžeme jasně poznat ony čtyři známé “Playstation-útvary” a k nim navíc ještě nově telefonní sluchátko. Na pozvánce stojí

Pierre Perron a jeho tým vás zvou na nejočekávanější prezentaci za posledních 10 let

Čtvrtek, 9. prosince 20h

Telefon by měl v sobě mít Android 2.3 s vlastním Marketem propojeným s Playstation Network. Ceny her by měly být na úrovni aktuálních titulů na Marketu, tedy do 10 $ a očekává se, že staré PSP tituly budou nekompatibilní. Také se očekává, že PSPhone bude mít stejný, ne-li lepší retinový displej, jako má iPhone 4. Cena se odhaduje na částku okolo 500 $, ve které by mělo být zahrnuto 5 her zdarma. Blíže představen pak bude s největší pravděpodobností na lednové akci CES a do prodeje půjde zřejmě v únoru příštího roku.

 

Komentáře

Jiří

Jiří

25.11.2010 15:20

tohle je opravdu neskutečně škaredá věc…

NeoPlex

NeoPlex

25.11.2010 15:32

tohle je snad prvni obrazek co se objevil… takze dost mozna to bude vypadat uplne jinak. Navic cena cca 10tis neni vubec spatna, ikdyz nevim jestli bych to vubec nejak vyuzil :)

Bojkas

Bojkas

26.11.2010 0:34

No vzhledem k tomu, že teď někdy oslavil ps2 10let, tak by na tom něco mohlo být. :-)

Jinak telefon jako dotyková verze vypadá moc pěkně, ta vysouvací herní část musí být použitelná a na vzhledu tak už nezáleží, ne?

RSS (komentáře k článku)