Sony D6653 překonalo 37 000 bodů v AnTuTu. Jedná se o Xperii Z3?

Spain Wireless Show

V databázi velmi známého testovacího programu – AnTuTu – se objevilo zařízení s kódovým označením Sony D6653, které dosáhlo úctyhodného výsledku 37 169 bodů. Tento přístroj byl již dříve prozrazen snímkem obrazovky, který nám napověděl čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon MSM8974PRO-AC (tedy Snapdragon 801) a Android ve verzi 4.4.4. Sony se již dříve nechalo slyšet, že plánuje vlajkové modely vydávat častěji, a mohlo by se tedy po půl roce jednat o Xperii Z3.

Sony-D6653-AnTuTu-Benchmark

O chystaném telefonu jsme vás již informovali, když se modely Xperia Z3 a Xperia Z3 Compact ukázaly na prvních fotografiích. Již z těchto úniků je zřejmé, že se vydání blíží. Pokud by společnost Sony dodržela slovo a vydala každý rok dva vlajkové modely, mohli bychom se již koncem srpna, či v září dočkat nového TOP modelu s označením Sony Xperia Z3. Může to být Sony D6653? Jsme přesvědčeni, že ano. Méně pravděpodobné, ale rozhodně ne vyloučené, je rovněž představení vylepšeného modelu Xperia Z Ultra, který by se jistě dočkal podobného hardwaru. Jisté je jen to, že se tato hádanka již brzy vyřeší, a jsme zvědavi, co si pro nás nakonec japonská společnost přichystá.

zdroj: gsminsider.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)