Sony chystá další chytré hodinky. Budou vodotěsné a s NFC

Sony_SmartWatch

Není to tak dlouho, co jsme vám přinesli článek o chytrých hodinkách,  kde jednu z hlavních rolí sehrála společnost Sony. Ta není v oblasti chytrých hodinek s Androidem žádným nováčkem. Jakoby japonský výrobce četl náš článek a chystá se zareagovat novým modelem, který by mohl představit již tento týden na akci  Mobile Asia Expo  (26. – 28. červen 2013). Společnost Sony to oznámila na svém Twitteru, kde do vzduchu vnesla zajímavé zjištění – jedna třetina uživatelů chytrých telefonů chce i chytré hodinky. Souhlasíte?

BNRdvHtCEAAeOvR

Na internet prosákly další informace ohledně těchto hodinek. Podle serveru CNET by měl přijít nový model s několika vylepšeními, mezi kterými nechybí větší obrazovka, tenčí design a vodotěsná konstrukce. Vypadá to, že letos chce mít Sony vše vodotěsné – mobil a tablet (Xperia Z) a nyní i hodinky. No a další novinka – hodinky prý dostanou také technologii NFC. Díky tomu se hodinky spárují s telefonem opravdu snadno a rychle – přiložíte a je to.

Více informací prozatím nemáme k dispozici, ale nemusíme tolik zoufat. Pokud se potvrdí, že se nový model předvede na Mobile Asia Expo, tak se vše potřebné dozvíme během několika dnů. A to se vyplatí.

zdroj: talkandroid.comandroidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)