Sony chystá akci na 25. června. Představí 6,4palcové monstrum?

sony-logo

Sony začíná rozesílat pozvánky na svou akci, která se koná 25. června v Německu. Provokativně tento event uvádí spojením “Lust auf Mehr?”, což by se dalo přeložit jako “Chcete víc?”. Napadají nás hned dva scénáře, co by tím Sony mohlo myslet. Sony by mohlo představit další telefony řady Xperia, které se pomalu ale jistě snaží obsadit celou abecedu, a Sony nám do značení vnese ještě více zmatku. Anebo tím japonský výrobce myslí velikost displeje? Pak by mohl být představen přístroj, o kterém se již nějakou dobu šušká – monstrum Togari s 6,4palcovým displejem. Jak už to tak bývá, oficiálně nevíme vůbec nic, a tak trochu vaříme z vody a drbů. Proslýchá se, že tento přístroj bude disponovat kromě obrovského Full HD displeje také 4jádrový procesor Snapdragon 800, 2GB RAM paměť a 13MPx fotoaparát. To jsou specifikace nového TOP telefonu pro letošní rok – že by Sony udeřilo?

Sony-June-25-event-Togari

No, nechme se překvapit. Nakonec může Sony představit úplně jiný přístroj, jako to v posledních dnech japonský výrobce předvedl s Xperií M. Nebo také nic nového neukázat.

Myslíte si, že Sony představí nový telefon? Bude to Togari?

zdroj:  androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)