Screencast Video Recorder – program pro nahrávání obsahu displeje – za akčních 0,99 USD

ikona

Aplikaci Screencast Video Recorder, umožňující nahrávat obsah displeje jako video, představil stručně loni v září kolega Tomáš Očadlý. Mezitím tento nástroj zaznamenal 100 000 stažení, což se jeho autoři rozhodli oslavit slevou. Zatímco původní cena byla stanovena na 3,99 USD, dnes můžete koupit za čtvrtinu – přesněji řečeno za 0,99 amerických dolarů bez daně (s daní 1,24 USD, tj. v přepočtu 24,15 Kč).

Screencast Video Recorder funguje pouze na “rootnutých” telefonech, a dovoluje uživateli nejen nahrávat dění na obrazovce, ale volitelně také přidat komentář přes mikrofon telefonu. Využití tak najde například při popisu postupů, aplikací, her, či uživatelského rozhraní. Odpadá tak nutnost natáčení na externí kameru a s tím související problémy (roztřesený obraz, přeostřování apod.). Aplikace má také sadu užitečných funkcí pro snímání screenshotů. Nechybí ani podpora sdílení natočených videí na YouTube, skrze e-mail, Facebook, Flickr a další služby.

V tuto chvíli není známo, jak dlouho akce potrvá, nicméně pokud máte i přesto pochybnosti, nebo váháte, můžete vyzkoušet verzi zdarma, která má proti placené některá omezení.

ScreenCast p?edstaven�

ScreenCast p?edstaven�

Předem je vhodné upozornit na skutečnost, že Screencast Video Recorder nefunguje na telefonu Galaxy Nexus a zařízeních s procesorem Tegra 2. I tak ale máte možnost aplikaci koupit se slevou, neboť Media Solutions jistě časem přijdou s aktualizací, která rozšíří podporu i na tato zařízení.

ef2EhstucLxAVEO8gxmFtkzEnQBegTlbhmDOCfLICDzduqaHFxRqSlnca rA4KHLGw=w124
Screencast Video Recorder
Media Solutions
Verze v3.0e (29. 12. 2011)
Velikost 3,3 MB
2.2+


19,45 Kč

gS3LOn6Pf2WowAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Zdroje: Android Police, AndroidSPIN a Android Phone Fans.

Mohlo by vás zajímat

Jak-na-Androidu-udělat-snímek-obrazovky

Jak na Androidu udělat snímek obrazovky?

Návody Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později

Komentáře (14)