Samsung patentoval tablet s dírou v rohu, účel neznámý

tablet-samsung-patent-2

Patentovací úřady musí mít veselo – výrobci po celém světě si často patentují koncepty, které vypadají spíše jako dílo fanoušků sci-fi a mnoho z nich se na světlo světa ani nedostane. Na druhou stranu existuje obrovská spousta patentů, které ve svých přístrojích používáme denně. Upřímně nás ovšem nenapadá, do jaké škatulky zařadit nový patent společnosti Samsung, který obsahuje podivný tablet. Proč podivný?

tablet-samsung-patent-2

Na první pohled se sice zdá, že se jedná o obyčejný tablet, ale pokud naše oční senzory zamíří do pravého spodního rohu, objeví cosi – na poměry tabletů – nevídaného. Díru.

tablet-samsung-patent-1

Tablet s dírou? Účel pro nás neznámý

Vysvětlení, k čemu díra slouží, je vícero – může se jednat o poutko, prostor pro další příslušenství či třeba pomoc při ovládání samotného tabletu. S jistotou víme jen to, že myšlenku a důvod, proč je tablet v patentu takto “ozdoben”, zná pouze Samsung. Dokážete odhadnout, k čemu by mohla díra v pravém spodním rohu u nového tabletu od Samsungu sloužit? Fantazii se meze nekladou.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)