Menu

Samsung reviduje prodej smartphonů, předpokládá růst

Společnost HTC nedávno revidovala svou prodejnost telefonů a konstatovala stagnaci až pokles. Naopak společnost Samsung předpokládá růst – “Máme velké naděje na dosáhnutí…vyšších tržeb, než byl náš předchozí plán,” uvedl tiskový mluvčí korejské společnosti. Vyšší tržby se dají předpokládat i díky telefonům – Galaxy SII, který se stále prodává více než dobře, s vlajkovou lodí Googlu – Galaxy Nexusem a Galaxy Note.

Samsung

Samsung

 

Zdroj: MojAndroid.sk

 

Komentáře

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 20

3.12.2011 12:06

U HTC mě to trošku mrzí, ale můžou si za to sami – politika sypání mnoha smartphonů, které se liší jen urč. parametry je prostě neudržitelná. Přitom HTC má tak dobře našlápnuto – kdyby vydalo pár modelů a raději se věnovalo optimalizaci, jsou opět jednička. HTC Sense je prostě dobrá a užitečná nástavba, která Android dokáže přiblížit obyčejnému uživateli.

Vstepik

Štěpán Víteček 0

3.12.2011 12:11

HTC Sense je jediná nástavba, která se dá používat, ale samozřejmě není nad čistý Android. Mám teď na recenzi LG Optimus Hub a to prostředí je na …..

ErgoProxy

ErgoProxy

4.12.2011 17:11

No me naopak prijde, ze Sense dokaze zkomplikovat i uplne jednoduche veci…osobne nedam dopustit na Launcher Pro Plus…jednoduchy, bezkonkurencne rychly, nepreplacany. Mimochodem…da se v Sense nejak omezit pocet zobrazovanych ploch?

RSS (komentáře k článku)