Samsung připravil originální vánoční pohádku – odehrává se v jeho zařízeních

samsung holiday dream

Vánoce, Vánoce jsou svátky nejen klidu a harmonie, ale také komerce a neutuchající touhy společností dostat se k vám pod vánoční stromeček. Pokud to dělají dobře nebo přinejmenším zajímavě, nic proti tomu nemáme.

samsung-holiday spot

Samsung do světa vypustil svou vánoční pohádku, která obsahuje “lehký” product placement. Konkrétně se ve dvou a půl minutovém videu vystřídá 74 produktů jihokorejského výrobce. Nejedná se však o nic nevkusného, naopak je to vymyšleno velmi zajímavě. O tom, že spot má nějakou atmosféru svědčí i jeho úspěch. Za pět dní od nahrání na YouTube jej zhlédlo přes 5 milionů uživatelů. Pohádka nese příznačný název Holiday Dreams, což můžeme volně přeložit jako Vánoční sny.

Samsung: Holiday Dreams

Samsung: Holiday Dreams

Ještě zajímavější je možná druhé video, které ukazuje natáčení a přípravu reklamy, jakési “behind the scenes”. Tvůrci vysvětlují, že natočit pohádku vůbec nebylo tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Nejedná se totiž pouze o počítačovou animaci. Zkrátka posuďte sami.

Samsung: Behind the scenes of “Holiday Dreams”

Samsung: Behind the scenes of "Holiday Dreams"

Zdroj: PhoneArena.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)