Samsung Galaxy S9 se ukázal v nových barvách. Která se vám líbí více?

samsung galaxy s9 ruzova barva

Dnes již známe poměrně velké množství informací ohledně chystaných telefonech Samsung Galaxy S9 a S9+. Nyní jsme se dočkali dvou nových renderů, který telefon jednak poprvé ukazují v celé kráse ze zadní strany a pak také ve dvou nových barvách.

Pouze Samsung Galaxy S9+ bude mít duální fotoparát

Dlouho se spekulovalo o tom, že pouze větší verze Samsung Galaxy S9 bude mít duální fotoaparát. Nyní to můžeme vidět i na renderech. Ty na internet uploadnul známý Evan “evleaks” Blass, který je poslední roky známý svými úniky nových telefonů ještě před jejich vydáním. Nově se ukázala barevná varianta Lilac Purple, dále pak Coral Blue, kterou už můžeme znát z dřívějších modelů.

galaxy s9+ lilac purple

Pokud jde o fotoaparáty, tak prozatím není známé, jak se bude druhý fotoaparát používat. Nicméně Blass řekl, že má standardní clonu. První hlavní fotoaparát by pak měl mít variabilní clonu. Chybět nebude podpora super zpomaleného videa. Přesunula se čtečka otisků prstů, o tom už ale víme z dřívějších úniků Galaxy S9.

galaxy s9 coral blue

Pokud jde o další specifikace, tak procesorem bude u nás Exynos 9810, který doplní až 6 GB RAM a 128 GB úložiště. Chybět nebude 3,5mm jack konektor a také by se měly přidat stereo reproduktory. Další informace se dočkáme již 25. února, kdy se oba telefony představí na veletrhu MWC.

Která barevná kombinace se vám líbí více?

Zdroj: androidauthority.com, twitter.com/evleaks

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)