RockPlayer – DivX přehrávač oficiálně na Marketu (Aktualizováno)

No Image-02

Tak jsme se konečně dočkali. Na Android Marketu se konečně objevila finální verze RockPlayer -u, který umí přehrávat DivX, spousty dalších formátů a umí zobrazit i titulky (nezapomeňte je pojmenovat stejně jako název video souboru). Na Marketu jsou hned 3 verze, každá odladěná pro jinou architekturu vaší mašinky. Jmenovitě se jedná o verze pro ARM V7, ARM V6 VFP a ARM V6. Pokud nevíte, kterou verzi stáhnout, zde je menší nápověda:

  • Version ARM V7 : Google Nexus One, HTC Desire Incredible EVO , Moto Milestone XT800, Droid Series,Acer Liquid, Samsung Galaxy S, Sony Ericsson X10 ,Dell Thunder Streak, LG LU2300 .ect
  • Version ARM V6 VFP: Samsung SHW-M100S GT-i5700 ,HTC Legend ,etc.
  • Version ARM V6 : Všechny ostatní zbývající modely běžící na ARM V6 (T-mobile G1, …)

Osobně jsem zkoušel demo verzi, ze které jsem pořídil i screenshot níže, pro představu, jak je omezena free verze. Krom červeného R v levém horním rohu, se občas zobrazují i reklamy, na které jsme zvyklí i z ostatních aplikací. Pokud Vám tedy červené R přímo při sledování filmu nebude vadit, ušetříte tak něco kolem 200,- za kterou si můžete na stránkách programátorů RockPlayer -u zakoupit plnou verzi.

Demo jsem zkoušel na HTC Desire, video jelo skvěle, bez kousání a s titulkama nebyl problém (až na diakritiku).

Konkrétní podpora Audio a Video kontejnerů: avi mkv rmvb mp4 mov wmv asf wma wav mpg ts mpa dvd au mp3 mid ivf aiff ogm ogg cda flic d2v aac roq flac drc dsm swf pls pmp.Audio a video encoding format AAC AC3 DTS FLV4 LPCM ALAW ULAW MPEG Audio MPEG-1 MPEG-2 RealVideo RealAideo Vorbis AVC VC1 XVID DIVX SVQ Theora Bink Theora Bink.

oficiální stránky: http://rockplayer.freecoder.org/index_en.html

Aktualizace!!!

Titulky s diakritikou fungují!

TIP: otevřete titutlky v poznámkovém bloku(na PC), dejte uložit jako a zvolte kódování UTF-8. Titulky budou nyní v přehrávači zobrazovat i diakritiku.

68
Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (37)