Potvrzeno: Instagram přidává podporu natáčení videa

instagram-8-650×0

Nedávná spekulace se ukázala jako pravdivá. Populární sociální síť zaměřená na sdílení fotografií oznámila, že přidává novou funkci pro zachycení až 15 vteřin videa. Výsledný videoklip následně můžete opatřit jedním z mnoha filtrů, jak je u Instagramu zvykem.

nexusae0_327

Filtrů pro videa přibude celkem třináct, přičemž uživatelské rozhraní samotné zůstane zachováno bez větších změn. Videa budou bezbolestně začleněna do výpisu mezi obrázky a popisky a hashtagy budou fungovat stejně jako v současnosti. Pro zajímavost – přehrávaná videa nebudou zaseknutá ve smyčce, přehrají se pouze jednou. Uživatele čeká ještě jedna novinka v souvislosti s natáčením a tou je funkce Cinema. Ta má pomoci s vylepšením roztřesených záběrů, ale bude zpočátku dostupná jen pro iPhone 4S a 5, přičemž zatím nebylo upřesněno, zda ji budou moci časem využít i androidí uživatelé.

Pokud se vám aplikace ještě automaticky neaktualizovala, zkuste ještě chvilku vyčkat. Update by měl proběhnout co nevidět, případně zkuste manuální aktualizaci přes obchod Google Play.

 

Instagram
Instagram

Zdroj: Android Police

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)