Oppo Find 7 zachycen na reálných fotografiích

Oppo-320

Již za méně než týden představí čínský výrobce Oppo svou novou vlajkovou loď Oppo Find 7. Společnost Oppo velmi chytře v průběhu letošního roku uvolňovala informace o výbavě tohoto smartphonu, a tak stále živila očekávání na tento telefon a vzbuzovala zájem u mnohých z nás.

oppo-find-7_002

Veškeré informace, které Oppo uvolnilo nebo nějak unikly na internet, prozatím hovoří o výbavě, která se bude rovnat top telefonům letošního roku. Zároveň je již jisté, že se na trh dostanou dvě verze, přitom jedna bude cenově dostupnější, ale s “ořezanou” výbavou. Obě verze by se měly odlišovat v rozlišení displeje, kdy dražší verze nabídne 2k rozlišení a levnější varianta FullHD. Dražší varianta by v sobě měla ukrývat nový procesor Snapdragon 801 a 3 GB RAM, přičemž druhá varianta se musí spokojit s procesorem Snapdragon 800 a 2 GB RAM. Obě varianty by ale měly nabídnout zcela identický design, který se podle uniklých renderů velmi povedl. Konstrukce telefonu nabídne například LED pod displejem ve tvaru půlměsíce.

Spekuluje se také o 50 Mpx fotoaparátu, který by mohl být v dražší verzi. Jednalo by se tak o telefon, který má největší rozlišení fotoaparátu na trhu, kdy doposud tento primát drží Nokia Lumia 1520 se 42 Mpx. Na internet během včerejšího dne unikly také první reálné snímky tohoto telefonu, které kromě designu, dual LED a 3,5 mm konektoru na horní straně, zachycují také vylepšenou verzi nadstavby čínského výrobce. Jakou cenovku byste dali oběma variantám?

Oppo Find 7 real

 

Zdroj: gizchina

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)