Oppo Find 7 – elegán s LED pod displejem se ukazuje

oppo-find-7_001

Ačkoliv se většina příznivců zaměřuje na představení nové vlajkové lodi HTC One, nesmíme zapomínat ani na ostatní výrobce, kteří se chtějí prosadit na trhu. Jedním z nich je samozřejmě i Oppo, které 19. 3. oficiálně představí Oppo Find 7. Společnost zvolila strategii postupného uvolňování informací, a tak se v posledních měsících dovídáme pokaždé něco nového o telefonu rovnou ověřenou cestou.

oppo-find-7_001

Mezi poslední informací patří teaser, který naznačuje dvě verze telefonu. Jeden s rozlišením FullHD (1080p) a druhý s rozlišením 2k (2560 x 1440 px). Oba stroje by poté měly mít Snapdragon 800 a displej o velikosti 5,5 palce. Během včerejšího dne unikly na internet reklamní fotografie chystaného modelu a zároveň i pár specifikací. Ty potvrzují převážně předchozí řádky a navíc prozrazují, že telefon bude disponovat podporou LTE a zadní fotoaparát bude mít 13 Mpx. Poslední údaj tak nejspíše vyvrací zprávu z minulého týdne, kdy se v tomto telefonu měl objevit 50 Mpx fotoaparát. Šance, že se s 50 Mpx fotoaparátem v telefonu setkáme ale stále žije, protože 13 Mpx fotoaparát by mohl být v levnější verzi a 50 Mpx v dražší s 2k rozlišením.

Po designové stránce by mělo být Oppo Find 7 velmi jednoduché a zároveň elegantní, přičemž nejspíše zaujme LED ve tvaru půlměsíce na spodní straně telefonu pod displejem na různá oznámení. Zmeškané volání nebo nová SMS by tak díky této LED vašemu oku jen tak neunikla. Libí se vám tento elegán?

oppo-find-7_002

Zdroj: androidspin, androidcommunity

Jan Tipmann
O Autorovi - Jan Tipmann

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)