Oppo F11 Pro představen: Bude takhle vypadat i chystaný mobil OnePlus 7?

oppo f11 pro oneplus 7

Čínská společnost Oppo představila nový telefon Oppo F11 Pro, který je i pro evropského uživatele zajímavé. Velice pravděpodobně z něj totiž bude vycházet telefon OnePlus 7, jehož představení se nezadržitelně blíží.

Oppo F11 Pro má vysunovací selfie kameru: Očekává se i u OnePlus 7

OnePlus je dceřinou společností Oppo a v minulosti už jsme mohli vidět velké množství OnePlus telefonů, které vycházely právě z dříve představených Oppo telefonů. Stejně tomu bude i u OnePlus 7, o kterém nedávno unikly první informace a snímky. Připomínají v mnohém to, co můžeme vidět u Oppo F11 Pro.

oppo f11 pro

Displej má velikost 6,53 palců a rozlišení 2340 x 1080 pixelů. Všimnou si můžete toho, že nemá žádný výřez nebo průstřel. Selfie kamera je totiž vysunovací, podobně jako u Vivo V15 Pro. Stejný způsob vysunování se očekává právě i u OnePlus. Selfie kamera má 16 MPx a světelnost F/2,0.

Na zadní straně se nachází duální fotoaparát s 48 MPx, světelností F/1,79 a 5 MPx se světelností F/2,4. Baterie má kapacitu 4 000 mAh, nechybí rychlé nabíjení, 3,5mm audio konektor, nicméně pouze microUSB. O výkon se stará Helio P70, který doplní 4/6 GB RAM paměti a 64/128 GB vnitřního úložiště.

OPPO F11 Pro – Features, Specs | Product Overview | Pre-Order

OPPO F11 Pro - Features, Specs | Product Overview | Pre-Order

Samozřejmě se nemusíte bát, že by tyto parametry měl i OnePlus 7. Společnost si od Oppo půjčuje hlavně design a některé technologie. U OnePlus se očekává Snapdragon 855, samozřejmě i USB-C anebo čtečka otisků v displeji.

Jak se vám líbí Oppo F11 Pro, dokážete si představit OnePlus 7 s tímto designem?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)