OnePlus 3 se dostane do rukou 30 šťastlivců

Systém OxygenOS

Společnost OnePlus přispěchala s oznámením, které nenechá chladným žádného nadšence, který netrpělivě očekává příchod posledního vlajkového modelu označeného OnePlus 3. Svým fanouškům se totiž rozhodla dát mimořádnou šanci osahat si novinku ještě dříve, než se komukoliv dostane do rukou. 30 šťastlivců bude vybrána náhodně z neomezeného počtu uživatelů, kteří se do losování příhlásí.

OnePlus 3 se dostane do rukou veřejnosti ještě před uvedením na trh

OnePlus 3

Vyjádření společnosti OnePlus

Chceme dát šanci vyjádřit se těm, na kterých nám nejvíce záleží – našim fanouškům, kteří aktivně používají naše zařízení. Tuto akci bereme jako křest ohněm pro náš vlajkový model OnePlus 3 a samozřejmě chceme dát fanouškům šanci osahat si samotný přístroj ještě dříve, než tuto šanci dostane kdokoliv jiný.

Celý projekt nese označení “The Lab” (laboratoř) a v současné době je do něho registrováno více než 1000 uživatelů. Šance na využití této jedinečné akce se tak každým dnem krátí. Jestliže i vy toužíte zapojit se do slosování a dostat tak jedinečnou šanci podílet se na vývoji samotného telefonu, není nic jednoduššího než kliknout na tento odkaz a na příslušném webu se zaregistrovat. Jakmile tak učiníme, ihned budeme zařazeni do losování. Po registraci nám tak nezbyde než čekat a doufat, že právě na nás se usměje štěstí. Na závěr se sluší připomenout, že registraci je možné provést v následujících 5 dnech. Po jejich uplynutí bude projekt The Lab ukončen.

Zapojíte se do projektu “The Lab” a zůčastníte losování?

Zdroj: androidcentral.com

Mohlo by vás zajímat

YI DIGITAL CAMERA

Recenze Realme 7i: dostupný vytrvalec

TelefonyVašek Švec Vašek Švec
11 min. uložit na později

Komentáře (9)