Omate Lutetia – konečně chytré hodinky pro dámy

omate-lutetia-2014-10-13-1-1

Trh s chytrými hodinkami již čítá spoustu modelů, ale buďme upřímní – většina z nich sedí spíše na ruku pánům, neboť jsou masivní a k ženám se rozhodně nehodí. Situaci se pokusí alespoň trochu změnit společnost Omate, která stojí například za chytrými hodinkami Omate X. Do prodeje totiž chystá chytré hodinky Omate Lutetia, které jsou určeny pro dámy. Tomu odpovídá menší tělo z nerezové oceli a ozdobný pásek. Hodinky Omate Lutetia budou k dispozici ve třech barvách.

omate-lutetia-2

Omate Lutetia jsou založeny na čipu MT2502 od MediaTeku a komunikují s telefony se systémem Android 4.3 a novějším a iOS 6 a novějším. Jako jiné chytré hodinky si poradí s upozorněním na příchozí hovory, zprávy či další notifikace. V tuto chvíli je možné hodinky předobjednat za cenu 169 dolarů, tedy v přepočtu přibližně 3700 Kč. Je otázkou, zda dámy tento typ příslušenství ocení, ale už dávno neplatí, že by něžné pohlaví nevyužívalo potenciál dnešních chytrých telefonů. Spíše naopak.

zdroj: mobilegeeks.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)