Obchod Play slaví 3. narozeniny slevami aplikací, knih a hudby

narozeniny_ico

Jste připraveni na výhodné nákupy? Pak můžete vyrazit! A nemusíte se přitom zvednout ze svého křesla. U příležitosti třetích narozenin oficiálního repozitáře Obchod Play připravil Google svým uživatelům malou nadílku v podobě slev vybraných filmů, televizních pořadů, aplikací, her, hudby a knih. Pro české uživatele je v nabídce celkem 25 položek – pět aplikací, jedenáct hudebních alb a devět knížek. V případě zlevněných programů jsou to Facetune a dvě sportovní aplikace od Runtasticu, nabídka dále čítá slevu na závodní auto ve hře Racing Rivals a “Pro” verzi Wunderlistu.

Z pohledu hudebního fanouška si vybere skoro každý, kdo poslouchá populární hudbu. K mání jsou převážně výběrová alba největších hitů, přičemž z českých interpretů jsou ve výběru Chinaski, Čechomor či Helena Vondráčková. Ani další alba nepatří mezi “béčkové tituly” – posuďte sami: Foo Fighters, Nirvana, Michael Jackson, P!nk, The Doors, Eminem a další. Soudě z informací ze zahraničních zdrojů přizpůsobil Google nabídku titulů pro jednotlivé země – například v USA stojí zlevněná hudební alba pouhých 0,99 centů, tedy necelých 25 Kč.

Slevy ke třetímu výročí Obchodu Play

Aplikace

Hudba

Knihy

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné informace o tom, jak dlouho slevová akce potrvá. Proto raději doporučujeme neváhat, a pokud po některých položkách z nabídky toužíte, co nejrychleji nakupovat.

Celý katalog slev najdete na samostatné stránce 3. narozeniny Google Play – To nejlepší z obchodu.

3. narozeniny Google Play - To nejlepší z obchodu 3. narozeniny Google Play – To nejlepší z obchodu

Zdroje: Droid Life, Obchod Google Play, Pocket Now, Phone Arena.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)