Nejnovější Android aplikace z Google Play #30 – Cyanogenmod aplikace, našlapaný Dialer, notifikace bleskem

serial uvodni 30

Dnešní díl seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play jako první nabídne skvělou náhradu za vaši stávající aplikaci pro volání – DialApp: Kitkat Dialer. Následuje aplikace VSee pro komunikaci s vašimi přáteli, která umožňuje videohovory až pro 4 lidi současně. Třetí aplikací je zvukový záznamník Sound Recorder ve stylu Google aplikací. Předposlední aplikace Flash Notification dokáže přeměnit váš blesk na notifikační diodu. Na závěr jsme pro vás připravili aplikaci, která zahrnuje balík aplikací z populární ROM Cyanogenmod v CM Apps.

DialApp: Kitkat Dialer

DialApp: Kitkat Dialer představuje skvělou náhradu za vaši stávající aplikaci pro volání. V následujících několika řádcích si shrneme nejpodstatnější funkce aplikace, které by vás mohly zlákat k její instalaci. S Kitkat Dialer můžete využívat gesto pro volání/psaní sms, a to prostřednictvím tažení prstu do levé/pravé strany. Aplikace dále nabízí podporu nejrůznějších témat, změny pozadí, snadnou synchronizaci vašich kontaktů. Zajímavou funkcí je vytvoření tzv. Tiny kontaktů. Jedná se o kontakty krátkodobého užití. U takových si nastavíte dobu, po kterou se budou zobrazovat. Po uplynutí této doby kontakt z vašeho seznamu zmizí. DialApp také kromě práce s kontakty a volání zastupuje funkci jednoduché kalkulačky. V číselníku můžete provádět základní matematické operace. Pro výsledek musíte podržet tlačítko se seznamem kontaktů. Free verze aplikace DialApp nabídne pouze několik málo funkcí. Za úplné odemknutí zaplatíte cca 20 Kč (tato částka se odečítá jednou za každý měsíc).

dialapp 1

Dialapp : Kitkat Dialer
Dialapp : Kitkat Dialer

VSee

Chatovacích programů je pro operační systém Android poměrně dost. Proč ale nevyzkoušet něco nového? VSee můžete používat nejen jako aplikaci pro chatování, ale také pro videohovory až pro 4 lidi. Tuto aplikaci si můžete nainstalovat také na PC. Pokud ji budete chtít používat, musíte si nejprve založit účet (bezplatně). Poté už jen vyhledáváte vaše přátele a ukládáte si je do vašeho seznamu kontaktů. Jediným důvodem, proč přejít z více populárních aplikací jako WhatsUp či Viber na VSee, je přítomnost videohovorů.

VSee 1

VSee Messenger
VSee Messenger

Sound Recorder

Je nová aplikace určená k pořizování zvukových nahrávek. Autoři Sound Recorder se inspirovali designem Google aplikací, čehož si všimnete už na první pohled při spuštění aplikace. V jednoduchém rozhraní můžete spouštět nahrávání a listovat mezi pořízenými zvukovými stopami. Nahrané zvuky můžete přímo v aplikaci přejmenovat nebo je sdílet. Sound Recorder je zdarma, proto jej neváhejte vyzkoušet.

Sound Recorder 1

Sound Recorder
Sound Recorder

Flash Notification

Máme tady velmi zajímavou aplikaci, která vám s největší pravděpodobností vysvítí mozek z hlavy. Jak už název aplikace napovídá, jedná se o notifikace s využitím LED blesku vašeho zařízení. V nastavení aplikace Flash Notification si můžete aktivovat “bleskové” notifikace pro příchozí hovory, SMS zprávy, notifikace z aplikací, nepřečtené zprávy a zmeškané hovory. Ve všech těchto případech začne váš blesk problikávat, čímž vás informuje o nějaké události týkající se vašeho telefonu. Do problikávajícího blesku se moc dlouho nedívejte, nebo si zkazíte oči :).

Flash Notification 1

Flash Notification for All App
Flash Notification for All App

CM Apps – Cyanogenmod Apps

Cyanogenmod Inc. je společnost vyvíjející jednu z nejoblíbenějších Custom Rom pod sluncem – Cyanogenmod (CM). Díky CM Apps si můžete stáhnout většinu aplikací této Custom Rom. Abyste tak učinili, nepotřebujete mít nainstalovaný Cyanogenmod a dokonce ani nemusíte mít oprávnění Root. Vyzkoušet tak můžete aplikace Cyanogenmodu jako hudební přehrávač Apollo, fotoaparát, zprávy, hodinový widget, DSP manažer, správce souborů, kalkulačku, launcher Trebuchet a další. Vybranou aplikaci stačí stisknout (kliknout na ni) čímž spustíte její stahování. Poté se dostanete do klasického rozhraní pro instalaci souborů do telefonu.

CM Apps - Cyanogenmod Apps 1

d3bf221e053532f7c1664e884fbbab05?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Ostravská Android Roadshow je tady co nevidět, proto se neváhejte registrovat (zdarma).

registraceHome
Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)