Pojď s námi natočit video. Zažiješ hromadu zábavy a staneš se součástí super akce

1252632101914

Příznivci mobilních technologií se dočkají již za měsíc, kdy odstartujeme sérii jedinečných akcí – Alza Android RoadShow 2015. Těšit se můžeme na unikátní program plný zajímavých přednášek, spoustu novinek, technologií, zajímavostí, debat, rozhovorů, ale také třeba soutěží. Abychom návštěvníky ještě více nalákali a zároveň přesvědčili dosud nezaregistrované uživatele, že se výlet na Alza Android RoadShow 2015  rozhodně vyplatí, rozhodli jsme se natočit krátkou upoutávku. Chcete být součástí, strávit parádní den, pobavit se, vyzkoušet si spoustu technologických novinek a vychytávek a navíc získat vstup na Alza Android RoadShow 2015? Už dlouho přemýšlíte, zda se ve vás ukrývá další jedinečný herecký talent, ze kterého by byli na větvi i v Hollywoodu? Nebo se chcete jen pořádně bavit a vyzkoušet si technologie, se kterými se běžně nesetkáte? Pak se zapojte do našeho natáčení, které proběhne již koncem tohoto měsíce v okolí Prahy. Součástí budou i létající drony s kamerou, které vzlétnou díky naší spolupráci s AndruVision.cz, a spousta “hraček” z naší redakce.

android roadshow natáčení

Proč se zapojit do natáčení upoutávky na Alza Android RoadShow 2015?

 • strávíte skvělé dopoledne s příznivci a fanoušky systému Android
 • vyzkoušíte si spoustu skvělých “hraček” z redakce Světa Androida
 • potkáte se živě s redakcí Světa Androida
 • stanete se součástí Alza Android RoadShow 2015
 • získáte vstup na Alza Android RoadShow 2015  ZDARMA

Jak se zapojit do natáčení?

Stačí nám na sebe zanechat kontakt ve formuláři níže, o detailech natáčení vás poté budeme informovat. Zanechání kontaktu a registrace na akci je v tuto chvíli samozřejmě nezávazná.

Natoč vlastní upoutávku na Android RoadShow 2015 a vyhraj

Je pochopitelné, že naši čtenáři jsou rozeseti po celé České republice, ba dokonce i po ostatních státech, a dopravit se na natáčení do Prahy může být překážkou. Pokud se chcete přesto zapojit do Alza Android RoadShow 2015, můžete tak učinit i z pohodlí domova. Máte nějaký zajímavý námět na videoupoutávku? Nebojíte se vytváření vlastního videa? Tak směle do toho! Nejlepších 5 videoupotávek oceníme vstupem na akci Android RoadShow 2015 zdarma, bonusem budou rovněž stylové odznáčky Androida přímo z Barcelony (každý po jednom kuse). Není důležité, zda ve vašem videu budete vystupovat vy, vaše kočka či podomácku vyrobený robot. Záleží jen a pouze na vaší fantazii. Kdo ví, třeba tímto počinem nastartujete svou hvězdnou kariéru. No a navíc získáte zdarma vstup na jedinečnou akci. :)

android roadshow natáčení 2

Jak se zapojit?

 • natoč krátkou, originální a vtipnou upoutávku na peckovou akci Alza Android RoadShow 2015
 • odkaz na toto video umísti do komentáře pod článkem

Alza Android RoadShow 2015 míří k vám

První město sice navštívíme “až” příští měsíc, akce Alza Android RoadShow 2015 ale odstartovala již nyní! Registrace jsou již totiž spuštěny a po vzoru minulých ročníků vás musíme upozornit, že místa se rychle plní, a proto s registrací neváhejte. Dřívějším nákupem vstupenky navíc ušetříte až polovinu ceny vstupenky. Více informací o Alza Android RoadShow 2015 se dočtete v úvodním článku.

registraceHome

10 věcí, kterými vás Alza Android RoadShow 2015 dostane

 • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
 • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
 • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
 • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
 • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
 • setkání s internetovými celebritami
 • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
 • Miss Alza Android RoadShow 2015
 • poznáte redakci SvětAndroida
 • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Chcete být součástí natáčení upoutávky na naší skvělou akci a zároveň strávit skvělé dopoledne? Tak neváhejte a zapojte se s námi.

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)