Menu

Pojď s námi natočit video. Zažiješ hromadu zábavy a staneš se součástí super akce

Příznivci mobilních technologií se dočkají již za měsíc, kdy odstartujeme sérii jedinečných akcí – Alza Android RoadShow 2015. Těšit se můžeme na unikátní program plný zajímavých přednášek, spoustu novinek, technologií, zajímavostí, debat, rozhovorů, ale také třeba soutěží. Abychom návštěvníky ještě více nalákali a zároveň přesvědčili dosud nezaregistrované uživatele, že se výlet na Alza Android RoadShow 2015  rozhodně vyplatí, rozhodli jsme se natočit krátkou upoutávku. Chcete být součástí, strávit parádní den, pobavit se, vyzkoušet si spoustu technologických novinek a vychytávek a navíc získat vstup na Alza Android RoadShow 2015? Už dlouho přemýšlíte, zda se ve vás ukrývá další jedinečný herecký talent, ze kterého by byli na větvi i v Hollywoodu? Nebo se chcete jen pořádně bavit a vyzkoušet si technologie, se kterými se běžně nesetkáte? Pak se zapojte do našeho natáčení, které proběhne již koncem tohoto měsíce v okolí Prahy. Součástí budou i létající drony s kamerou, které vzlétnou díky naší spolupráci s AndruVision.cz, a spousta “hraček” z naší redakce.

android roadshow natáčení

Proč se zapojit do natáčení upoutávky na Alza Android RoadShow 2015?

 • strávíte skvělé dopoledne s příznivci a fanoušky systému Android
 • vyzkoušíte si spoustu skvělých “hraček” z redakce Světa Androida
 • potkáte se živě s redakcí Světa Androida
 • stanete se součástí Alza Android RoadShow 2015
 • získáte vstup na Alza Android RoadShow 2015  ZDARMA

Jak se zapojit do natáčení?

Stačí nám na sebe zanechat kontakt ve formuláři níže, o detailech natáčení vás poté budeme informovat. Zanechání kontaktu a registrace na akci je v tuto chvíli samozřejmě nezávazná.

Natoč vlastní upoutávku na Android RoadShow 2015 a vyhraj

Je pochopitelné, že naši čtenáři jsou rozeseti po celé České republice, ba dokonce i po ostatních státech, a dopravit se na natáčení do Prahy může být překážkou. Pokud se chcete přesto zapojit do Alza Android RoadShow 2015, můžete tak učinit i z pohodlí domova. Máte nějaký zajímavý námět na videoupoutávku? Nebojíte se vytváření vlastního videa? Tak směle do toho! Nejlepších 5 videoupotávek oceníme vstupem na akci Android RoadShow 2015 zdarma, bonusem budou rovněž stylové odznáčky Androida přímo z Barcelony (každý po jednom kuse). Není důležité, zda ve vašem videu budete vystupovat vy, vaše kočka či podomácku vyrobený robot. Záleží jen a pouze na vaší fantazii. Kdo ví, třeba tímto počinem nastartujete svou hvězdnou kariéru. No a navíc získáte zdarma vstup na jedinečnou akci. :)

android roadshow natáčení 2

Jak se zapojit?

 • natoč krátkou, originální a vtipnou upoutávku na peckovou akci Alza Android RoadShow 2015
 • odkaz na toto video umísti do komentáře pod článkem

Alza Android RoadShow 2015 míří k vám

První město sice navštívíme “až” příští měsíc, akce Alza Android RoadShow 2015 ale odstartovala již nyní! Registrace jsou již totiž spuštěny a po vzoru minulých ročníků vás musíme upozornit, že místa se rychle plní, a proto s registrací neváhejte. Dřívějším nákupem vstupenky navíc ušetříte až polovinu ceny vstupenky. Více informací o Alza Android RoadShow 2015 se dočtete v úvodním článku.

registraceHome

10 věcí, kterými vás Alza Android RoadShow 2015 dostane

 • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
 • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
 • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
 • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
 • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
 • setkání s internetovými celebritami
 • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
 • Miss Alza Android RoadShow 2015
 • poznáte redakci SvětAndroida
 • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Chcete být součástí natáčení upoutávky na naší skvělou akci a zároveň strávit skvělé dopoledne? Tak neváhejte a zapojte se s námi.

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

 

Komentáře

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

22.4.2015 13:08

Tak na to se fakt těším. Doufám že vás přijde hodně :)

maxfli

maxfli

22.4.2015 13:57

Kolik stojí vstup na AndroidRoad Show?

maxfli

maxfli

22.4.2015 14:00

Ano, už to vidím, cena vstupenky 50 korun v předprodeji.
Fajn, už se vidím, jak běhám někde s kamerou půl dne, dalšího půl dne strávím střihem na PC a pak Vám pošlu video upoutávku a odměnou mi bude 50 korun a jeden bezcenný odznáček.
Trochu to tak vypadá, že děláte z lidí akorát hlupáky, že Vám není trapně!

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 18

22.4.2015 14:04

Maxfli
Děkujeme za komentář. Chápeme, že se to tak třeba může zdát, ale hlavním účelem je pobavit se, a to jak při natáčení s námi, nebo i sám doma, a podpořit samotnou akci. Odměna je vzhledem k práci, kterou jste uvedl, samozřejmě spíše symbolická. I přesto natočit originální a vtipnou upoutávku vůbec nemusí být otázkou půl dne, ale pár minut. :)

en0ra

22.4.2015 18:28

Ráda se dozvím víc..
erbanovalucka@gmail.com

Dave

Dave

23.4.2015 13:23

Maxfli to vystihl presne. Ani mi nevadi, ze se takhle snazite usetrit na nataceni – lidi i technika prijde sama az na ” plac” – ale zajimalo by me , jak potom vyresite autorska prava k natocenemu materialu …. Kdyz se takhle nataci klip a slepi se ze zaberu publika , tak se to da pochopit, protoze hudebni klip je charita , ale zkusit tenhle system i komercni projekt to je novinka ! Vazne by me zajimalo jak to udelate s tim autorstvim ?!

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

23.4.2015 15:12

En0ra:
Určitě se ozveme. Díky

Dave:
Asi jsem úplně nepochopil vaše přirovnání “hudební klip je charita”. Zkuste to trochu více vysvětlit.

milins

3.5.2015 22:20

Přikládám odkaz na video: https://youtu.be/98sPBAK2oQk

Posílal jsem vám to už na mail, ale až teď jsem si všiml, že se to má dát sem :)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

10.5.2015 21:28

Milins:
Super práce, mrkněte do emailu posíláme vám lístky na Alza Android RoadShow.
Kdo další má na to koule(dámy prominou) přidat se?

RSS (komentáře k článku)