Poznej Alza Android RoadShow z druhé strany – hledáme posily do našeho týmu

ars hleda posily

Unikátní akci Alza Android RoadShow netřeba dlouze představovat – již několik let pořádáme největší akci pro Android fanoušky u nás. Jedinečné technologie, spousta novinek, přednášek, rozhovorů, zajímavostí, ale i soutěží. To vše vás čeká na akci Alza Android RoadShow, která je rok od roku větší a vytříbenější. A právě z těchto důvodů hledáme posily do našeho týmu, které nám pomůžou s hladkým chodem celé akce. Chtěli byste poznat Android RoadShow i z druhé strany? Možná hledáme právě vás.

Baví tě Hi-Tech a chceš se stát součástí skvělé akce?

Do našeho týmu nehledáme jen krásné hostesky, které mají zaujmout pouze svým vzhledem, ale především komunikativní a schopné lidi, pro které není účast na Alza Android RoadShow 2015 prací, ale zábavou (i když se samozřejmě jedná o placenou akci :)). Důležité jsou pro nás znalosti v oboru (Android a vše kolem něj), komunikativnost, příjemný vzhled, vystupování a vyzařující pozitivní energie, která je povinnou zbraní každého člena našeho týmu. Není vůbec důležité, zda jsi muž nebo žena, podmínkou je pouze věk 18 a vyšší. Splňuješ všechny tyto požadavky? Pak se připoj do našeho týmu a poznej skvělou akci Alza Android RoadShow 2015 z druhé strany. :)

alza-android-roadshow-2015-glass

Staň se plnohodnotným členem našeho týmu

Jak jsme již předesílali, do našeho týmu nehledáme jen jednorázové pomocníky a lidské “držáky” produktů. Naším cílem je najít schopné lidi, kteří se stanou plnohodnotnými členy našeho týmu. Vaší náplní práce tedy bude přímo starost a obsluha určitého stánku a komunikace s ostatními návštěvníky akce. Důležité je tedy znát produkty, které dostanete na starosti. Nemusíte mít ale obavy, času na vyzkoušení a načerpání potřebných znalostí bude dostatek. Důležité je příjemné vystupování, úsměv a radost při předávání svých poznatků a znalostí ostatním návštěvníkům. A pokud vás bude akce bavit a zároveň budeme my i návštěvníci s vaší prací spokojeni, můžete se těšit i na zapojení do dalších velice zajímavých akcí a aktivit, které server Svět Androida pořádá.

Alza-Android-RoadShow-2015-Smart-Fit-1

Jak se stát členem týmu Alza Android RoadShow 2015?

Ačkoliv jsme již vše podstatné prozradili v předešlých částech textu, pojďme si shrnout vše, co by měl člen týmu Alza Android RoadShow splňovat.

  • aktivně se zajímat o dění okolo Androidu a mít přehled
  • příjemně vystupovat a být komunikativní
  • zářit pozitivní energií a úsměvem
  • udržovaný a kultivovaný zevnějšek
  • věk 18 a více let

Jelikož je počet lidí do týmu omezen, neváhejte se na nás obrátit co nejdříve. Stačí zaslat svůj životopis + fotku (potřebujeme vědět, jak vypadáte) na e-mail info@svetandroida.cz a uvést předmět “Android RoadShow – práce“. Zároveň nám také napište, proč bychom si měli vybrat zrovna vás. :)

android-roadshow-crew

Startujeme již 20. června v Brně

Druhé pokračování jedinečné akce Alza Android RoadShow 2015 odstartuje již 20. června v Brně – ideální čas se zapojit, co říkáte? Na akci vás zveme, ať už se chcete podílet na její organizaci, nebo se přijít podívat jako běžný návštěvník. Alza Android RoadShow 2015 je rozhodně akcí, na kterou se vyplatí dorazit a vzít s sebou i přítelkyni, manželku nebo kamarády.

registraceHome
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)