Menu

THL opět na Android RoadShow, přijďte vyzkoušet smartphone s nejdelší výdrží v ČR

Komerční článek

Značka THL je dalším účastníkem tradiční putovní série Android RoadShow, která navštěvuje česká města a veřejnosti představuje řadu technických novinek. V rámci letošních čtyř zastávek Android RoadShow si tak budou návštěvníci moci vyzkoušet nové smartphony THL, včetně modelu 5000T Tesla, který se chlubí ohromující výdrží baterie.

THL 5000T Tesla je chytrý telefon s operačním systémem Android, který se chlubí akumulátorem s kapacitou 5 000 mAh. To je mezi smartphony jedna z nejvyšších hodnot. THL 5000T Tesla má navíc i z hlediska spotřeby optimalizovanou výbavou. Smartphone tak dostal úsporný osmijádrový procesor MediaTek a pětipalcový HD displej, který stále znamená jemné zobrazení a přitom má nižší nároky na přísun energie. Tato kombinace prvků znamená, že se může THL 5000T pyšnit doslova rekordní výdrží na jedno nabití. Při běžném používání telefon zaručí až čtyřdenní výdrž.

thl-5000T

Právě tato atraktivní novinka, která se navíc může pochlubit i luxusním zpracováním krytu, bude jednou z hlavních hvězd prezentace THL v rámci Android RoadShow. Ta během letošního roku zavítá do Prahy, Brna a Ostravy. Další šanci vidět novinky THL „v akci“ budou mít zájemci již tuto sobotu 19. září, kdy se v Ostravě koná třetí ze série letošních Android RoadShow zastavení.

Alza Android RoadShow 2015 - THL (2)

Společnost Lion Mobile, která telefony THL do Česka dováží, se navíc zúčastní i přednáškového programu Android RoadShow. Vystoupení zástupce společnosti s pracovním názvem „Rudý Android“ představí účastníkům fungování čínského mobilního průmyslu, vysvětlí pojmy OEM a ODM výrobce a poradí, jak využít získané informace při výběru vhodného čínského smartphonu.

Alza Android RoadShow 2015 - THL (1)

Krom chytrého telefonu s rekordní výdrží a užitečné přednášky se mohou návštěvníci Android RoadShow těšit i na další chytré telefony z portfolia THL. Důraz bude kladen především na další novinky, jako třeba cenově dostupný smartphone THL T12, který uživatelům nabízí kompaktní rozměry, 4,5palcový HD displej a solidní výkon osmijádrového procesoru. To vše za atraktivní cenu na úrovni nejlevnějších smartphonů tradičních značek.

THL-T12 (0-00-00-00)

Zájem jistě bude budit i nový top-model značky THL s označením 2015. Ten dostal bohatou výbavou v čele s podporou dvou SIM, výkonným osmijádrovým procesorem a pětipalcovým Full HD displejem. Českého zákazníka lačnícího po moderních technologiích může nejvíc zaujmout podpora u nás obvyklých LTE frekvencí, která jinak často u atraktivně vybavených a cenově lákavých čínských smartphonů chybí. K tomu přidává THL 2015 ještě zabezpečení telefonu pomocí čtečky otisků prstů.

2015 - displej a alpha

Všechny novinky THL si budou moci návštěvníci prohlédnout 19. září v Ostravě, kdo by nestihl, bude mít  další  možnost 17. října v Praze. Kompletní informace o místech konání a cenách vstupenek naleznete na www.androidroadshow.cz. Pro informace o telefonech THL navštivte www.thl.cz.

registracehome

 

Komentáře

Zero

Zero

17.9.2015 12:52

16. května? (někdo zapomněl přepsat v článku :) )

Xender

Xender 0

z aplikace
17.9.2015 13:30

Myslím si že telefon by vzhledem ke kapacitě mohl mít full HD display. Ale svoje kupce si určitě najde. Jen mě zaráží a spoustu lidí bude souhlasit že 1GB RAM je fakt malo

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 21

17.9.2015 13:57

Zero
Díky, opraveno.

Jaro

Jaro

18.9.2015 15:14

Docela zajímá značka. Jen mě zaráží, že google tuhle značku zcela ignoruje a nemá ji vůbec mezi licencovanými přístroji, takže očekávejte, že skoro cokoliv co stáhnete s google play a budete chtít instalovat a otevřít, tak Vás bude upozorňovat, že používáte nelicencovaný přístroj a že používání je na Vaše vlastní nebezpečí ( moje osobní zkušenost s tel. THL T6S )

uni

uni

18.9.2015 15:38

Jaro: mmt, jako že THL si licencuje přístroje a ona stejně nefunguje? To je nějaké podivné. Nebude to spíše opačně, že THL nelicencuje (pro číňana typické) ?

Jaro

Jaro

18.9.2015 18:47

Uni:
Ano, zřejmě budeš mít pravdu Ty, já se v tomhle tak nevyznám..prostě google nemá tuhle značku licencovanou, zřejmě vinou THL.

Trent

trent 0

z aplikace
18.9.2015 19:30

Jo, luxusní přístroj, který má na tiskových fotografiích zcela originální tapetu(jak se na luxusní zboží sluší a patří) z xperie z.
Kdypak nás redakce oblaží třeba recenzí zcela lg g4, když už nás zásobuje zprávami o každém druhém čínském přístroji?

RSS (komentáře k článku)