TOPlist

Smršť nejnovějších technologií a vychytávek se blíží! Alza Android RoadShow zavítá do Ostravy

Alza Android RoadShow 2015 Praha – smart and wereables (3)

Do Ostravy se řítí ta největší a nejnabušenější akce spojená se vším chytrým – Alza Android Roadshow 2015. Pokud si myslíte, že přeháníme, tak věřte, že ani omylem. Alza Android Roadshow je totiž akcí, jakou nikde jinde nezažijete. A letos jsem si dali záležet, abychom pro vás akci ještě více „naboostovali“. Těšit se můžete na smartphony, tablety, chytré hodinky, virtuální realitu, drony a mnoho a mnoho dalšího. Ke svezení bude také Tesla Model S – elektromobil, který i přes svou tichost rozbouří půlku města. Do Ostravy se Alza Android Roadshow 2015 podívá již příští týden, konkrétně v sobotu 19. 9. 2015!

10 důvodů, proč Alza Android Roadshow 2015 navštívit:

  • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
  • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
  • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
  • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás Ankety
  • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
  • setkání s internetovými celebritami
  • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
  • Miss Alza Android RoadShow 2015
  • poznáte redakci SvětAndroida
  • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Alza Android RoadShow 2015 videoreport

Alza Android RoadShow 2015 videoreport

registracehome

Vítejte v budoucnosti – čeká na vás to nejlepší

Alza Android Roadshow je nabitá vším, co se dá považovat za chytré. Možná jste si již všimli, že dělat z běžných věcí chytré je tak nějak trendem poslední doby. A do budoucna bude ještě větším. Již za týden se ale můžete přijít podívat, jak funguje chytrá domácnost, jak se chytře starat o své tělo a dokonce jak si hrát jako malé dítě, protože i na to se musí chytře.

Na Alza Android Roadshow můžete narazit na různá zařízení. Příkladem tak mohou být chytré hodinky Moto 360, Samsung Gear 2 nebo Sony SmartWatch; chytré a sportovní náramky jako například Samsung Gear Fit, FitBit Flex nebo Sony SmartBand; drony Ar.Drone a DJI Phantom; příslušenství od značky Xiaomi; vybavení domácnosti od firmy Belkin; elektromobil Tesla Model S, kterým se můžete povozit; a chybět samozřejmě nemohou ani smartphony v zastoupení různých značek, jako je například Lenovo,, THLOnePlus (2) nebo Motorola.

Dosud za sebou máme dvě zastávky. Pokud byste se před návštěvou budoucnosti v Ostravě chtěli mrknout na to, jaké to bylo, podívejte se na naše reporty ze zastávek v Praze a v Brně.

2013-Tesla-Model-S-interior-2

registracehome

Známe místo konání

Ostravská zastávka Alza Android Roadshow má konečně své místo konání. Bude jím ostravský DK Akord – Náměstí Slov. nár. povstání 1, Ostrava.

 

Celá Alza Android Roadshow se bude odehrávat na dvou podlažích. V podzemním podlaží najdete například stánky Wearables, SmartFit, SmartHome a Relax Zone. Stánek Světa Androida a Android Shop pak naleznete ve stejném podlaží. O něco výše, v nadzemním podlaží pak narazíte na stánky vystavujících výrobců, Miss Android Roashow, Game Hall a VIP Zónu.

Abyste měli o místě lepší přehled, můžete si do svého smartphonu stáhnout následující obrázky s mapkami prostoru konání.

registracehome

Čeká na vás skvělý program – každý si přijde na své

Jako na každé ze zastávek Alza Android Roadshow vás i v Ostravě čeká program plný zajímavých přednášek, kde zazní spousta zákulisních informací, ke kterým se běžně člověk nemá šanci dostat. Témata přednášek jsou volena tak, aby si každý vybral to, co ho zajímá nejvíce.

AARS15-Ostrava-program

 

registracehome

Nezapomíná se ani na krásné slečny

Po celou dobu konání Alza Android Roadshow bude v nadzemním patře připravena soutěž pro dámskou část návštěvníků. Chlapi proto nebudou váhat a vezmou s sebou své přítelkyně, manželky či jen kamarádky, které pak přihlásí do již tradiční soutěže o hodnotné ceny – Miss Alza Android RoadShow 2015.

miss ars 2015 nahled

Bližší informace o soutěži, hlasování a pohled na minulý ročník najdete pod tímto odkazem.

registracehome

Čeká na vás spousta soutěží a hodnotných výher

Stejně jako každý ročník i ten letošní je naplněn soutěžemi o hodnotné ceny. Naši návštěvníci si pak často odnášejí domů nové smartphony, tablety nebo jiné hračky. A možností je daleko více, protože své vlastní soutěže si pro vás připravují i samotní vystavující výrobci. Přijít na skvělou akci, dozvědět se zajímavé informace, celý den zkoušet nepoznané, bavit se při tom a ještě si něco odnést domů? I to se vám může stát Alza Andoroid Roadshow 2015!

mapa-ARS-s-popisky

 

Nákupem vstupenky ušetříte nejen čas, ale i peníze!

Koupě vstupenky předem přes internet je nejen rychlejší, ale i levnější a zajistíte si tím jisté místo na akci. Navíc tak získáte další bonus a tím je efektivita odbavení při příchodu. Stačí, když nám na svém smartphonu (nebo na papíře) ukážete QR kód, který při registraci získáte a jdete dovnitř, bez nějakého dalšího ptaní.

Cena běžné vstupenky je 100,- Kč. Cena vstupenky v předprodeji je 80,- Kč, čili máte vstupné o něco levnější! Koupit si ji předem se tedy rozhodně vyplatí. Obzvlášť pokud vás pak vstupenka stojí méně, než pár piv.

registracehome

 

Partneři Alza Android Roadshow 2015

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei,Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock, DreamCars a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace,SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games aMojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)