Menu

Náramek Samsung Gear Fit – chytrá stylovka pro vaše zápěstí [recenze]

V redakci si již nějakou dobu hrajeme s náramkem od Samsungu s názvem Gear Fit. Možná jste si všimli, že na našem webu již vyšla uživatelská recenze tohoto příslušenství. Vzhledem k tomu, že se jedná o zajímavý kousek, rozhodli jsme se sepsat recenzi i klasickou. Vítejte.

Samsung Gear Fit recenze - náramek

 

Obsah recenze

Obsah balení

Náramek k vám dorazí ve stylové, “wannabe” dřevo krabičce, ve které kromě zařízení najdeme vše potřebné k jeho provozu. Především tedy nabíječku. Nechybí uživatelský manuál.

Samsung Gear Fit recenze - balení

Samsung Gear Fit recenze - krabička

Vzhled a zpracování

Byl jsem překvapen, jak stylově Gear Fit na ruce vypadá. Náš model je celý vyveden v černé, doplněné o stříbrný rámeček. Prohnutý displej vypadá hi-tech a náramek mi výborně sedl na ruku.

Samsung Gear Fit recenze - displej hodiny

Na tom má zásluhu i povedený řemínek. Jeho vroubkovaný povrch způsobuje, že se vám pod ním tolik nepotí ruka. Z možných velikostí si vybere každý. Tělo náramku je plastové, ale nevypadá zle. Fitness náramku dominuje již zmíněný prohnutý Super AMOLED displej. Ten vypadá naprosto parádně a po jeho rozsvícení budete překvapeni jeho jasem či barevností. Také rozlišení není vůbec špatné. Konkrétně 432 x 128 pixelů. Velikost displeje je 1,84″.

Samsung Gear Fit recenze - hlavní obrazovka

Designově se tak Gear Fit rozhodně povedl. Nejsem příznivcem futuristických krabiček na zápěstí, ale Gear Fit bych si nebál vzít jako hodinky i ke košili a saku. Trochu “nebezpečně” na mě působí patent pouze zacvakávacího zapínání řemínku. Až se zdířky trochu opotřebují, obávám se, že by náramek nemusel příliš dobře držet.

Samsung Gear Fit recenze - řemínek

Samsung Gear Fit recenze - venku Samsung Gear Fit recenze - panorama

Uživatelské prostředí

Uživatelské prostředí je jako ve většině zařízení od Samsungu hodně barevné. Existují dva způsoby, jak hodinky probrat k životu. První je zmáčknutí tlačítka umístěného na pravé straně, druhý a efektnější je provedení gesta. To lze popsat jako: “chci se podívat na hodinky.” Pokud je vaše ruka volně, stačí ji pokrčit a namířit Gear Fit proti obličeji a displej se rozzáří. Trochu si říkám, že možná úplně nejpraktičtější by bylo například dvojité poklepání na displej. Taková možnost, bohužel, k dispozici není.

Samsung Gear Fit recenze - funkce

Jakmile náramek proberete, objeví se základní obrazovka s časem a aktuálním datem. To jsou informace, jež od hodinek chceme nejčastěji, čili je logické, že je dostaneme jako první. Nastavení nabízí spoustu možností, jak si upravit styl zobrazování hodin a dalších funkcí. Samozřejmě si můžete upravit tapetu pozadí nebo změnit orientaci displeje. Jedna je horizontální, druhá vertikální.

Samsung Gear Fit recenze - nastavení

Celé prostředí je jednoduché a přehledné, takže se v něm za chvíli zorientujete.

Funkce

Zobrazování hodin samozřejmě není jediným smyslem Samsung Gear Fit. Přesto je funkcí asi tolik, že je během prvních pěti minut stihnete vyzkoušet třikrát. Když si člověk něco koupí, rád by si s tím trochu “pohrál”, tady ale není úplně s čím. Abychom však předčasně nelámali hůl, pojďme si jednotlivé funkce představit.

Krokoměr

Jak už napovídá název Gear Fit, Samsung chce, abychom se hýbali. Abychom to měli jak měřit, máme k dispozici krokoměr. Ten můžeme nechat běžet celý den na pozadí a následně zanalyzovat své výkony.

Srdeční tep

Funkce srdeční tep slouží, jak už její název napovídá ke stanovení tepové frekvence. Senzor pro měření je umístěn na spodní straně náramku. Samotné měření trvá asi 15 vteřin. Náramek vás přitom vyzve, abyste byli tiše a nehýbali se. V tomto režimu není funkce určena pro sportovní aktivity.

Samsung Gear Fit recenze - srdeční tep

Naměřené hodnoty se ukládají do historie, abyste se k nim mohli později vrátit. Občas se mi stalo, že tep nebyl změřen napoprvé a měření se muselo opakovat. Pro zpřesnění je dobré udělat dva, tři pokusy a výsledek zprůměrovat. Stejně ale nepatřím k lidem, kteří by si ráno, v poledne a večer měřili tep.

Spánek

Jak dobře jste se vyspali? To ráno pravděpodobně nejlépe víte vy sami. Gear Fit vám ale poskytne data, jestli jste spali klidně nebo jste se převalovali a nemohli zabrat. Stačí si náramek před spaním nasadit na zápěstí a sledování může začít. Pokud se bojíte, že by vás v noci mohli vzbudit notifikace, nezapomeňte před startem nastavit režim blokování. Historii spolu s grafy si pak opět můžete prohlédnout na svém chytrém telefonu.

Samsung Gear Fit recenze - spánek

Časovač a stopky

Další dvě funkce opět souvisí s časem. K dispozici je odpočítávání času a stopky. U stopek můžete klasicky měřit mezičasy (kola). U časovače se mi líbí lišta ukazující jaká část časového úseku již uběhla.

Oznámení

Skrze Gear Fit si těžko zavoláte, na příchozí hovor vás však upozorní. Notifikace jsou užitečnou součástí tohoto náramku. Na koncertech nebo v hlučnějším prostředí snadno přeslechnete vyzváněcí tón svého telefonu. Občas necítíte dostatečně silně ani vibrace v kapse. Tohle všechno Gear Fit řeší.

Samsung Gear Fit notifikace 1

Při příchozím hovoru či SMS začne náramek vibrovat a na displeji zobrazí jméno volaného. Pokud hovor nepřijmete na telefonu, můžete přímo z náramku odeslat nějakou předem definovanou zprávu ve stylu: “Zavolám později,” nebo: “Jsem ve škole.” Text zprávy stačí předem nakonfigurovat v Gear Fit Managerovi.

Gear Fit Manager3 Gear Fit Manager7

Notifikace jsou celkově více než povedené. Neomezují se totiž pouze na SMS zprávy či příchozí hovor. V Managerovi si sami můžete zvolit, z jakých aplikací chcete notifikace dostávat a z jakých ne. Nepřijdete tak o zprávy z Viberu či Whatsappu nebo dalších. Po otevření upozornění dole najdete tlačítko, které umí zobrazit příslušnou zprávu na displeji telefonu. Velmi praktické.

Samsung Gear Fit notifikace 2 Samsung Gear Fit notifikace

Ovladač médií

Při běžném používání je podle mého názoru ovladač médií spolu s oznámeními nejužitečnějšími funkcemi, které Gear Fit nabízí. Vyhovuje mi nevytahovat pokaždé telefon z kapsy, když si chci přepnout track. I při sportu je to ideální. Například při jízdě na kole, kdy máte telefon v batohu, můžete snadno přepnout. Při dlouhém běhu s batohem je to stejný případ. Tlačítka jsou klasická. Play/pause, dopředu/dozadu a ovládání hlasitosti. To pro ovládání přehrávače dle mého názoru bohatě stačí.

Najít zařízení

Tato funkce mi též několikrát ušetřila spoustu času. Určitě se vám také stává, že telefon někam položíte a po chvíli netušíte kam. V případě, že máte na ruce Samsung Gear Fit, stačí kliknout na najít zařízení a váš telefon se rozezpívá vyzváněcí melodií. Přesně takové vychytávky, dle mého názoru, do náramku patří.

Cvičení

Režim cvičení využívá senzory jako krokoměr a měřič tepu při sportovních aktivitách. Při prvním otevření bude aplikace chtít, abyste si vytvořili uživatelský profil, kde zadáte svou výšku, hmotnost, pohlaví a věk. To slouží k vypočítání maximální tepové frekvence a lepšímu měření spálených kalorií.

Samsung Gear Fit recenze - cvičení

Následně jsou k dispozici čtyři režimy. Běh, chůze, cyklistika a turistika. Samozřejmě opět nechybí historie. Po zahájení vámi vybrané aktivity se spustí kontinuální monitoring srdečního tepu. Můžete tak trénovat podle tepové frekvence. V porovnání se sporttesterem Polar jsem zaznamenával určité nepřesnosti. Odchylka však zřídka kdy přesáhla 10 tepů za minutu. To mi nepřijde tak špatné a běžnému uživateli to může stačit. Navíc někomu není hrudní pás příliš příjemný. Gear Fit na zápěstí mu tak bude vyhovovat. Po běhu se vám ukáží informace o průměrné/maximální rychlosti a průměrném/maximálním tempu, počet spálených kalorií, tep a samozřejmě vzdálenost. Pokud se přestanete na určitou dobu hýbat, náramek to vyhodnotí jako konec cvičení a měření zastaví.

Zavázat botky a hurá do přírody!

Zavázat botky a hurá do přírody!

V režimu cyklistiky, kdy si Gear Fit nevystačí s krokoměrem, pošle vašemu telefonu žádost o GPS polohu, ze které se bude měřit. Jestli bádáte nad rozdílem mezi chůzí a turistikou, pak vězte, že při turistice budete mít k dispozici svou trasu na mapě, poněvadž náramek bude využívat GPS v telefonu. Na běh s chůzí tak můžete vyrazit pouze s náramkem, v opačném případě s sebou musíte vzít telefon. Všechny výsledky si následně můžete nechat zobrazit v aplikaci S Health (Fitness with Gear) ve vašem telefonu.

Gear Fit Manager – aplikace v telefonu

To, co nezvládnete nastavit přímo v náramku, pravděpodobně zvládnete v Gear Fit Manageru. A nastavení je k dispozici opravdu spousta. Ať už jde o zmíněné notifikace, zapnutí, či vypnutí aktivačního gesta nebo třeba navrhnutí stylu domácí obrazovky. Poslední zmíněná položka nás vskutku zaujala.

Gear Fit Manager Gear Fit Manager1 Gear Fit Manager2

Nelíbí se vám předinstalované motivy obrazovky? Navrhněte svůj. Tapetou a výběrem stylu hodin počínaje a rozložením jednotlivých položek konče. Každý si tak vzhled náramku může přizpůsobit přesně podle svého gusta, což se nám moc líbí. Samotné párování Gear Fit s telefonem je otázka několika vteřin a od uživatele nežádá přílišnou iniciativu. Stačí potvrdit párování a je hotovo.

Gear Fit Manager4 Gear Fit Manager5 Gear Fit Manager6

Výdrž baterie a nabíjení

Výdrž baterie je zatím slabým článkem takřka všech chytrých hodinek a náramků. Nikomu se pravděpodobně nechce kromě tabletu, notebooku a smartphonu nabíjet každý večer i hodinky. Gear Fit nabízí baterii s kapacitou 210 mAh. Ta běžně vystačí na 3 až 4 dny používání. Běžné používání zahrnuje zapnutý krokoměr (každý den přes 10 tisíc kroků), pár měření tepové frekvence, kontrolování notifikací či využívání ovladače médií. Samotné nabíjení je trochu komplikovanější.

Samsung Gear Fit recenze - nabíjecí kolíbka

Nevystačíte si totiž pouze s microUSB nabíječkou, ale musíte mít i nabíjecí “kolíbku”. Ta vám sice rozměry ani hmotností problémy dělat nebude, avšak musíte na ni myslet v případě, že se chystáte na delší dobu z domova.

Samsung Gear Fit recenze - nabíjení

Zvýšená odolnost

Jednou z předností tohoto chytrého náramku je jeho voděodolnost. Ta v praxi zvyšuje jeho použitelnost. Nemusíte se bát, že ho utopíte ve sprše, při průtrži mračen nebo mytí nádobí. To je jistě příjemné zjištění. Řečí certifikací dosáhl náramek na IP 67. Samozřejmě jsme to museli vyzkoušet. Fotky ze sprchy sem raději dávat nebudeme, ale můžete se podívat, jak jsme se snažili náramek utopit v pivním půllitru nebo pod proudem vody. Bez problémů obstál.

Samsung Gear Fit recenze - pod proudem

Samsung Gear Fit recenze - vodotěsnost

Samsung Gear Fit recenze - ve vodě Samsung Gear Fit recenze - umyvadlo

Samsung Gear Fit recenze 4 - voděodolnost

Používání Gear Fit s “neSamsung” telefonem

Leckoho jistě nepotěší, že náramek je oficiálně určen pouze telefonům jihokorejského výrobce. Naštěstí se vždy najde spousta šikovných lidí, kteří zvládnou udělat i předem nepovolené věci. Stejně je to s Gear Fit. Většinu času jsem ho testoval se svém HTC One a musím říct, že až na výjimky nedocházelo k problémům. K úspěšnému zprovoznění si musíte stáhnout aplikaci Gear Fit Manager a Gear Fitness. Jakmile obě nainstalujete, neměli byste mít s kompatibilitou problémy. Je velmi pravděpodobné, že Gear Fit bude fungovat s telefony, jež běží na Androidu 4.3 nebo novějším. Za případnou nekompatibilitu neručíme.

Samsung Gear Fit recenze - %22neSamsung%22

A jaké jsme zaznamenali potíže? Notifikace či ovladač médií, to vše fungovalo bezproblémově. Jediný problém nastal při připojení bezdrátových sluchátek JayBird k telefonu. Zhruba 20 vteřin byl zvuk normální, 20 vteřin dost špatný a poté spojení vypadlo úplně. Ukázalo se, že v HTC One má toto na svědomí aplikace Gear Fit Manager. Po odinstalování fungovalo vše bezproblémově. Souběžně se však náramek a sluchátka využívat nedala.

Samsung Gear Fit recenze - HTC One

Kdy, kde a za kolik?

Náramek Gear Fit již u nás bezproblémově seženete. Co vás může od koupě odradit, je cena. Ta se pohybuje okolo 5 000 Kč, což za příslušenství rozhodně není málo.

Graf ceny produktu Samsung SM-R3500 poskytuje server Heureka.cz

[katalog post_id=”220496″ type=”badge”]

Resumé

Celkově mohu říct, že mě Samsung Gear Fit mile překvapil. Na první pohled se vám zalíbí Super AMOLED displej, který má při vyšším jasu dobrou čtenost i na slunci. Gear Fit je také stylovka s pěkným designem, který je dle mého názoru ze všech chytrých hodinek (zatím) nejpovedenější. Myslím si, že zapínání by mohlo být robustnější. Současné řešení se po nějaké době používání může ukázat jako méně spolehlivé. Oceňujeme zvýšenou odolnost náramku proti vodě a prachu. Lépe mohlo být vyřešeno probouzení samotného náramku. Gesto sice funguje dobře, jenomže se často stane, že se hodinky rozsvítí i bez vašeho záměru. V místech jako je kino a další se jedná o problém. Gesto lze samozřejmě vypnout. Zbývá tak tlačítko na pravé straně přístroje. Asi nejpříjemnější by mi bylo 2x poklepat na displej, to však Gear Fit nenabízí. Samotné prostředí je intuitivní, i když některé funkce jsou trochu schované.

Z funkcí musím vyzdvihnout výborně zpracované notifikace, kde si přesně můžete určit, která upozornění, a z jakých aplikací, chcete dostávat. Na hovor lze rovnou odpovědět předdefinovanou zprávou, čili za mě palec nahoru. Stejně tak často používám ovládač médií pro přepínání hudby. Funkce jako měřič srdečního tepu jsou užitečné, ale každý den bych je rozhodně nepoužil.

Gear Fit tak nabízí v kompaktním povedeném těle něco navíc, co perfektně padne k vašemu telefonu. Na škodu jsou tu jen dvě věci. Vysoká cena a oficiální kompatibilita pouze s přístroji značky Samsung.

+ Parádní displej
+ Design
+ Dobře padne na ruku
+ Užitečné notifikace
+ Voděodolnost
+ Fitness funkce

– Oficiálně pouze pro Samsung telefony
– Cena
– Nabíjecí kolíbka

 

Komentáře

standa

standa

z aplikace
17.5.2014 20:51

jeste jako minus bych dal absenci gps pri sportovnim uziti.

Limetts

Matěj Machytka 0

17.5.2014 20:56

standa:

Zase by se snížila výdrž baterie. To je zkrátka něco za něco :(

jamesak

z aplikace
17.5.2014 21:21

používám ho už od prvního dne prodeje, baterie mi vydrží klidně přes týden, zapínám je pouze tlačítkem, jejich hlavní plus vidím v upozorňování na co chcete, hovor, kecálkové, emaily, ale i nový článek zde, vše decentně, jemné vybrace, tel máte stlumený a přesto vám vše ohlásej, dosah od telefonu je výbornej, okolo 20 metrů, ovládání přehrávače také skvělé, ale dovedu si představit větší využití, postupně k nim přibývají aplikace, ale zatím to je slabý, každopádně jsem s nimi moc spokojenej, nelituju koupě, i když jsem je dostal k telefonu, vodotěsnost zatím ok, běžně s nimi plavu v bazénu….

rokyshit

z aplikace
17.5.2014 21:25

Velká spokojenost byla.Niní jsem vyměnil za Gear 2 kvůli přijetí hovoru.

pocket

z aplikace
17.5.2014 23:36

za 1499, – a kupuju

Gfhh

Gfhh

z aplikace
18.5.2014 8:50

Zas nejede video. Se nedivím, že je tu čím dál víc lidí nas***ejch.

cardi

18.5.2014 9:42

Náramek super, ale cena děs :X

Limetts

Matěj Machytka 0

18.5.2014 9:57

Gfhh:

Smím se zeptat jaké video máte na mysli? V tomto článku žádné video není. Pokud myslíte video z jiných článků, problém nahlásím.

Díky za reakci a omlouvám se za nepříjemnosti.

camlost

camlost

18.5.2014 15:57

design bych naopak uvedl mezi zápory. nevidím na tom nic stylového ani pěkného.

Limetts

Matěj Machytka 0

18.5.2014 18:54

camlost:

Design je samozřejmě záležitostí individuálních preferencí.

NecNar

NecNar

19.5.2014 16:48

mam android 2.3.4 tak to mam asi k ničemu co? :(

DarkOrochi

DarkOrochi

19.5.2014 17:56

Ahoj,

Chci se zeptat jak je to například s Galaxy S2, počítám že spárování nepůjde, tak jestli má cenu jít do nich, zda se vyplatí i bez mobilní aplikace prozatím nebo by bylo výhodnější koupit Fitbit Flex či počkat na Force, které jdou párovat s PC. Díky za odpověď či zkušenosti

Proste nekdo

Proste nekdo

z aplikace
19.5.2014 21:03

DarkOrochi – koukni se do app storu od samsungu a pokud by jsi tam mel tu applikaci ( Gear fit manager), tak si to dojdi zkusit nekam do obchodu :-)

Michal

Michal

19.5.2014 21:13

Jediné co se mi zatím nepodařilo je přihlásit se do Samsung účtu na HTC ONE… V aplikaci Fitness with Gear když kliknu na krokoměr, cvičení nebo cokoli chte to přihlášení, ale po kliknutí na tlačítko se nic neděje… Podařilo se to někomu??

Michal

Michal

21.5.2014 14:57

No po delším používání toho nefunguje s ne-Samsung telefony poměrně dost.
Zkoušeno také na HTC ONE m7 – nefungují:
– lokační služby polohy – neumí komunikovat s GPS telefonu
– počasí
– NELZE synchronizovat s aplikací Fitness with gear – píše pouze neznámá data a synchronizace neproběhne
– budík a odesílání SMS při odmítnutém hovoru

Takže veškeré hodnoty krokoměry, cvičení, tepu a spánku jsou pouze v náramku…
Pokud vám fungovalo něco co mě ne tak napište děkuji.

lucka Kucka

lucka Kucka

21.5.2014 21:47

Ahoj,
Dokazi hodinky snimat trasu behu pomoci gps a zapisovat do mapy kterou pak zkouknu na tel?
Kde se daji najit noce a nove pridavane podporovane app na hodinky?
Bude pidporovano Endomondo? Diky

believer

believer

23.6.2014 13:48

Michal:
Používam Gear fit s mobilom Huawei G510. Tiež mi fungujú a nefungujú všetky funkcie čo píše Michal. Neviem čo s tým.

Libor Sobotka

Libor Sobotka

18.7.2014 19:03

Myslíte, že je ta vodotěsnost tak spolehlivá, že s tím můžu plavat?

natassam

natassam

10.9.2014 17:34

Koupil jsem si tento náramek-hodinky a velmi této koupě lituji.Nelze ho přihlásit k mému m.t. Samsung s4I9505.Jak jsem fandil samsungům tak tento výrobek mě velmi zklamal. Soft nedotažený a “šitý horkou jehlou”. Vystřídal jsem již 4 samsungy, ale ani s s4 ani s hodinkám a nejsem spokojený.Telefon jsem po 3 opravách vrátil prodejci a hodinky půjdu vrátit zítra.Buď jsem absolutní smolař a nebo FA.Samsung hřeší na své postavení současné jedničky.

Pavel

Pavel

26.10.2014 17:48

Velká spokojenost – zatím super !

Dave

Dave

13.1.2015 12:19

Hodinky jsou v pohode. Skoda, ze nektere applikace pro fit se museji pouze koupit, ale co se da delat. Mam note 3 neo a pocasi mi take nejde i presto, ze jsem si stahnul pozadovanou appku pocasi (ale doopravdy me to nevytrhne). Applikace kalendar mi nezobrazuje vsechny zaznamy. To mozna protoze jsem je nechal opakovat v mobilu (fit to asi nechape) :). Jak uz zde bylo receno, ma to sve plus i minus (ze bych toho litoval, to ne).

Tom

Tom

10.2.2015 23:29

Je to každého věc a nechci poučovat, ale přijde mi divný že mnoho uživatelů spolehne na android ve víře že dosáhnou 100% kompatibility. Já nemít Samsung tak do toho asi nejdu a počkám až můj výrobce začne dělat wearables, příp. určitě budou do budoucna samostatné univerzální hodinky/náramky/brýle od různých výrobců. Apple si taky všechno striktně drží ve svojí vesnici. Jasně, android je něco trochu jinýho ale stejně… Používám s Galaxy S5 a nemůžu si to zatím vynachválit. Notifikace na zápěstí jsou zkrátka bomba :-) i bez možnosti přímého volání nebo odepsání na zprávu to posunuje celkovou konektivitu zas o level jinam.

Soňa

Soňa

15.4.2015 13:35

Spárovala jsem si hodinky Samsung Gear Fit se svým mobilem samsung Galaxy S III Neo, ale v aplikaci Gear Fit Manager mi chybí S Health a nikde ji nemůžu najít ke stažení (Galaxy Apps a všude jinde jsem hledala). Máte pro mě radu, jak dostat S Health do mobilu? Teď nemůžu procházet denní výsledky v mobilu a na hodinkách toho moc není…
Předem díky

Monika

Monika

11.5.2015 14:23

Bohužel ač jsem byla maximálně spokojena, jsem dojela, jak je v recenzi předpokládáno:
Trochu „nebezpečně“ na mě působí patent pouze zacvakávacího zapínání řemínku. Až se zdířky trochu opotřebují, obávám se, že by náramek nemusel příliš dobře držet.

Náramek se mi sám odepnul a přišla jsem o něj. I přes to, že se přes bluetooth stále připojoval se tak stalo mezi více lidmi a je pryč. Bohužel už po měsíci používání. Takže palec dolu za zapínaní a to veliký :(

+ dávám za přídání dalších aplikací, např. Endomondo apod. které Gear fit v pohodě zvládal.

kubicekd

kubicekd

30.6.2015 19:58

Ma náramek spojeni s mobilem přes bluetooth? Musí byt v mobilu porad zaply?

Rony

Rony

10.9.2015 11:36

Dobrý den.Jde náramek zaktivovat i bez telefonu s NFC připojením?
Dík za odpověď.

Víťa

Víťa

18.9.2015 22:12

Dá se nějak nastavit,aby fungoval budík,i když je mimo dosah telefonu?Díky za radu

jakub

jakub

18.10.2015 0:27

ahoj chci se zeptat jestli naramek funguje na samsung galaxy s 3 neo ?

PaNsen

6.2.2016 11:21

Mám náramek Gear Fit a telefon GALAXY S4 mini. S náramkem jsem velmi spokojen. Mám však problém při režimu CVČENÍ – TURISTIKA nebo CYKLISTIKA. Po nastartování aplikace náramek vyžaduje “příjem dat polohy”. Bohužel se stále vrací chybové hlášení ” Nelze přijmout data o poloze z mobilního zařízení. Cvičení se zavře.” V telefonu však GPS mám zapnutou. Nejsem si jíst, zda je problém v zařízení nebo v chybnému nastavení.

Josef Vicha

17.11.2016 10:49

Chci se zeptat jestli mi půjdou ty hodinky když mám Samsung Galaxy S6 edge jen abych věděl děkuji.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

17.11.2016 11:20

Ano jistě, zcela ber problému budou hodinky s Galaxy S6 fungovat.

RSS (komentáře k článku)