TOPlist

Zažij virtuální realitu na brněnské Alza Android RoadShow!

samsung VR alza android roadshow 2015

Komerční článek

Virtuální realita, nejmodernější smartphony, prohnuté televizory, wearables, příslušenství a navíc soutěže a slevy. To vše Samsung přichystal na letošní Alza Android RoadShow, která v sobotu 20. června 2015 zavítá do Brna.

Samsung to na Alza Android RoadShow rozjíždí pěkně zostra. Během pražské zastávky měli návštěvníci enormní zájem o duo ze skla a kovu Galaxy S6 a S6 edge. Už jejich displeje Quad HD Super AMOLED s 577 ppi a jasem 600 cd/mm jsou zárukou skutečně ostré podívané. V případě Galaxy S6 edge je displej navíc zakřivený po obou stranách. Pro fandy do focení mají oba smartphony ve výbavě optiku se světelností F1.9 a snímače s rozlišením 16 Mpix, resp. 5 Mpix. O perfektní ostrost fotek se navíc stará hned několik špičkových funkcí. Novinkou je také vychytávka Quick Launch pro bleskovou aktivaci fotoaparátu pouhým dvojitým stiskem tlačítka Home.

Virtuální realita a adrenalin

Hlavním tahákem Alza Android RoadShow 2015 je jednoznačně virtuální realita. Samsung si pro fanoušky připravil Gear VR kompatibilní s Galaxy S6 a S6 edge. Špičkové zpracování a obsah tohoto nejvyspělejšího zařízení pro virtuální realitu nechává jen málokoho v klidu. Velký zájem mají návštěvníci letošní Alza Android RoadShow 2015 také o závody ve hře Asphalt. Automobilové klání se odehrává na Samsung UHD televizorech pomocí gamepadů a Galaxy Note 4. Soutěží se o hodnotné ceny značky Samsung, tak neváhejte a přijďte poměřit své hráčské dovednosti.

Alza Android RoadShow 2015 (5)

Gear, Level a slevy

Kromě smartphonů a virtuální reality Samsung na akci prezentuje i další zajímavé kousky. Patří mezi ně například sluchátka ze série Level, která pomocí 40mm dvojvrstvé membrány pružně tlumí proudění vzduchu a vytvářejí hlubší, sytější reprodukci zvuku od nejhlubších až po nejvyšší tóny, nebo wearables (chytré hodinky) Samsung Gear.

oculus

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)