Přijde i Google, aneb na jaké přednášky se můžete těšit na Alza Android Roadshow 2015

aars prednasky nahledovy

Alza Android Roadshow 2015 již klepe na dveře. Tato výborná Android akce, na které si budete moct vyzkoušet spoustu Hi-Tech hraček, nových Android zařízení, virtuální realitu a mnoho dalších lákadel, se koná již tuto sobotu 16. května. Nedílnou součástí Alza Android Roadshow jsou samozřejmě přednášky, které vás budou celým dnem provázet.

Jaké přednášky jsme si pro letošní ročník Alza Android Roadshow připravili?

Na pražské Alza Android Roadshow 2015 vás čeká několik zajímavých přednášek. Namátkově se jedná o přednášku společnosti Samsung, která vám předvede virtuální realitu, chytré spotřebiče a další novinky společnosti. Igor Staněk ze společnosti Nvidia nastíní budoucnost cloudového hraní, z dalších přednášek se pak dozvíte důležité informace o čínských telefonech, chytrém příslušenství a dokonce si pro vás připravil prezentaci i samotný Google CZ. Kompletní program pražské Alza Android Roadshow 2015 si můžete prohlédnout níže.

Program - Android RoadShow 2015 - dotkni se Androida ve svém městě Android RoadShow 2015 – dotkni se Androida ve svém městě

Abyste v hotelu, kde se Alza Android Roadshow 2015 koná, nezabloudili, připravili jsme pro vás mapku, podle které se můžete na akci snadno orientovat. Jsou v ní vyznačeny všechny stánky a místa zájmu, takže se nemusíte obávat, že by vám něco uniklo.

alza android roadshow plánek

 

Zatím nejste na Alza Android Roadshow registrovaní? Nevadí, stačí využít náš odkaz níže, který vás nasměřuje na oficiální stránku Alza Android Roadshow, kde se dozvíte veškeré podrobnosti. Pokud nad návštěvou akce stále váháte, zkuste si přečíst tento článek, po kterém už doma rozhodně nezůstanete :).

oculus

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

oculus

 

My už jsme na Alza Android Roadshow připraveni, co vy?

Alza Android RoadShow pozvánka

Alza Android RoadShow pozvánka

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)